kopiika.com.ua

Сімейний лікар – що варто знати

Переглядів: 558Коментарі: 0

Сьогодні лікування треба починати з візиту до сімейного лікаря. (Виняток – критичний стан.) Він визначає, якого вузькопрофільного спеціаліста вам потрібна допомога, і дає направлення. Близько 60% звернень знаходиться саме в компетенції сімейного лікаря.

Детальніше...

Обережно, бурульки!

Переглядів: 285Коментарі: 0

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.

Детальніше...

А тепер – Горбатий!

Переглядів: 4624Коментарі: 0

Нарешті найстаріший міст Білої Церкви, що був побудований ще в 40-х роках минулого століття, перестане бути постійною загрозою як автівкам так і залізниці, над якою він пролягає. Уже багато років точаться розмови про його аварійний стан.

Детальніше...

Банкам довіряй, але перевіряй…

Переглядів: 325Коментарі: 0

У цій публікації ми розповідатиме-мо про банки. Ні, не робитимемо їм реклами. Точніше – зробимо, але навряд чи вони подякують. Але для початку з’ясуємо, – чи варто ображатися на банки, чи треба кланятися їм у пояс.

Детальніше...

Аеропорту в Білій Церкві бути?

Переглядів: 312Коментарі: 0

На сайті Міністерства інфраструктури нещодавно з’явилося повідомлення, яке не може не зацікавити білоцерківців. А саме: на базі аеропорту Білої Церкви до 2020 року планується створити повноцінний міжнародний аеропорт із різноплановою  інфраструктурою для вантажних і пасажирських авіаперевезень, а також забезпечити розвиток сучасного центру технічного обслуговування та ремонту повітряних суден.

Детальніше...

Колись я почула один анекдот, зміст якого зрозуміла лише за двадцять років.

Переглядів: 489Коментарі: 0

«Дівчинка в п’ять років говорить: «Мама знає все». У чотирнадцять: «Ой, не все мама знає». У вісімнадцять: «Та що вона взагалі, та мама, знає?!» У тридцять: «Потрібно було слухати маму».

Детальніше...

Ігор Савицький: «Я не поїхав до Польщі «згоріти на роботі»

Переглядів: 460Коментарі: 0

Наразі світ став відкритим. З біометричними паспортами українці подорожують по всіх усюдах. Почасти не тільки подорожують, але й виїжджають за кордон у пошуках «довгої гривні» чи п’янкого духу першопрохідців. Наразі пропонуємо діалог із білоцерківцем Ігорем Савицьким, який нещодавно повернувся після піврічного гарування на польського дядю, але не без власного зиску. Щоправда, його досвід не зовсім традиційний, адже пан Ігор не був заробітчанином у традиційному сенсі.

Детальніше...