kopiika.com.ua

7,2 мільйонів гривень на втілення мрій!

Переглядів: 24Коментарі: 0

До 31 травня приймаються до розгляду проекти на Громадський бюджет. Надзвичайна нагода для білоцерківців, які мають мрії щодо покращення нашого міста, його інфраструктури, освіти, туризму та розвитку спорту.

Детальніше...

Чи потрібний місту острів Дитинства?

Переглядів: 1638Коментарі: 0

Скільки разів, шановні білоцерківці, ви побували на острові «Дитинство» в Білій Церкві? Один раз, двічі?.. Багато хто не був там жодного разу. Дехто скаже: зараз в основному хіба що рибалки там постійно шукають «свою щасливу рибу». Інший пригадає свої роки дитинства: наприкінці 70-х років молодь часто працювала там на суботниках, а згодом відпочивала. Отже, і розповіді цих літніх людей про острів та свої молоді роки – чудові!..

Детальніше...

Переглядів: 108Коментарі: 0

Легенда це чи ні, але на території дендропарку «Олександрія» в Білій Церкві існує містична зона. Вона оповита чи то міфами, чи то давніми свідченнями про те, що колись був за високою стіною чарівний сад, на кшталт Едему...

Детальніше...

Пізнати більше - і зробити усвідомлений вибір!

Переглядів: 139Коментарі: 0

У світі налічується більше 40 тисяч видів діяльності. Що обрати молоді на початку життєвого шляху? Багато ентузіастів змінює наш світ, інколи навіть не маючи закінченої академічної освіти. Генії жили в історичному минулому – Томас Едісон, Пікассо, а ще – Хемінгуей, Мікеланджело, Генрі Форд, Джон Рокфеллер, сучасники - Білл Гейтс, Стів Джобс…

Детальніше...

Двадцять років благодійності

Переглядів: 85Коментарі: 0

Уже двадцять років одна німецька родина дарує білоцерківцям свої піклування, любов і частину душі. Петер та Хельга Новотні – німецькі благодійники, які полюбили Україну й Білу Церкву так, що вирішили спрямувати свою благодійну діяльність саме на наше місто.

Детальніше...

Томос розбрату чи справедливості?

Переглядів: 66Коментарі: 0

Наразі можна писати про що завгодно: про пісні, танці, «обніманці», про футбол і його вплив на ситуацію в окремій квартирі. Можна писати, а можна не писати. А ось про що не можна не написати, так це про ймовірну юридичну автокефалію (фактична існує в Україні понад 20 років) Української православної церкви. 

Детальніше...

Переглядів: 95Коментарі: 0

«Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно, пропустять майбутнє», – це  фраза Джона Кеннеді. 

Детальніше...