kopiika.com.ua

Подвійні візочки – для трьох щасливих родин

Переглядів: 58Коментарі: 0

Коли в сім’ї народжується двійня, то й клопотів, і радощів з’являється удвічі більше. Тож допомога в такій ситуації ніколи не завадить. І таку допомогу родинам, які народили двійню, заплановано в рамках цільової міської програми розвитку молоді та підтримки сім’ї в Білій Церкві (на 2016 - 2020 роки).

Детальніше...

«Білий Барс» знову програє – уже всьоме…

Переглядів: 48Коментарі: 0

Містика чисел зіграла з «барсиками» злий жарт: 13-го жовтня о 13-й годині херсонський «Дніпро» впевнено переграв білоцерківців у рамках 9-го туру УХЛ на нашому ж домашньому майданчику з рахунком 5:2.

Детальніше...

Громадський форум «За українську мову»: мовне питання в «Іграх патріотів»

Переглядів: 15Коментарі: 0

Образний вислів про «Ігри патріотів» та парадоксальну ситуацію, що склалася навколо «мовного закону», і про незаперечне право української мови в українській державі емоційно висловився український мовознавець, доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови НАН України Павло Гриценко – під час громадського форуму, що минулими вихідними відбувся в білоцерківському Кінотеатрі ім. О. Довженка.

Детальніше...

«Білоцерківський марафон-2018» вивів на старт близько півтори тисячі бігунів!

Переглядів: 19Коментарі: 0

Так історично склалося, що марафонська дистанція була офіційно затверджена в 1921 році Міжнародною федерацією легкої атлетики – це 42 км 195 метрів. А згодом, за щасливим збігом обставин, так цікаво прописалася чудова сторінка цього спортивного життя в Білій Церкві.

Детальніше...

Хочеш бути маргіналом? Розмовляй російською…

Переглядів: 16Коментарі: 0

Минулого тижня, Верховна Рада України в першому читанні ухвалила проект закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» під №5670-д. За нього віддали свої голоси 261 депутат.

Детальніше...

Святійший розповів, як обиратимуть голову автокефальної церкви

Переглядів: 18Коментарі: 0

На тлі всіх скандалів та інсинуацій навколо довгоочікуваного томосу від Вселенського патріарха, громадськість переймається слушним запитанням: а хто ж стане головою, чи то пак патріархом, новоутвореної Української православної церкви?

Детальніше...