kopiika.com.ua

Новий форвард для «Динамо» – здолав рак і приречений бути найкращим

Переглядів: 31Коментарі: 0

Фран Соль, за деякими даними, ціль №1 київського «Динамо» на це зимове міжсезоння. Скаути київського клубу відновили поїздки з метою перегляду найкращого бомбардира чемпіонату Нідерландів.

Детальніше...

Жвавий дитячий світ «Соняшника»

Переглядів: 63Коментарі: 0

Канікули – це, звичайно, час розваг та відпочинку для шкільної дітвори. Але коли дорослі попрацюють та підготовлять цікаві заходи, які дають розвиток інтелекту, корисні знання й дружнє спілкування, то на такі зустрічі діти приходять із задоволенням. 

Відбулося засідання виконкому міської ради

Переглядів: 54Коментарі: 0
8 січня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, під час якого було розглянуто низку питань, що забезпечують життєдіяльність Білої Церкви. Засідання провів міський голова Геннадій Дикий.
Детальніше...

Різдвяні зорі мистецького фестивалю

Переглядів: 37Коментарі: 0

На мистецькому просторі Білої Церкви запалювали вогники 24-го дитячого мистецького фестивалю «Різдвяні зорі». Участь у фестивалі, який проходить у Будинку органної та камерної музики, традиційно беруть талановиті представники шкіл мистецтв Білої Церкви.Детальніше...

Шість ювілейних «золотих» білоцерківських родин

Переглядів: 53Коментарі: 0

У Будинку урочистих подій у Білій Церкві святковими новорічними днями привітали шість сімейних пар, які вже відзначили 50-річчя подружнього життя.

Від початку заходу хвилювання та захват панували в ошатній залі Будинку урочистих подій.

Детальніше...