kopiika.com.ua

Особливе свято – День здоров’я

Переглядів: 269Коментарі: 0

Найголовніше в житті кожної людини – здоров’я. Від стану здоров’я залежить абсолютно все. Для того, щоб підкреслити важливість збереження здоров’я, закликати нас берегти власні сили і вчитися звертати увагу на сигнали, що подає організм, було створене особливе свято – День здоров’я.

Детальніше...

На Великдень увага має бути приділена всім, хто цього потребує

Переглядів: 379Коментарі: 0

Святий Великдень – одне з найбільших і найшановніших християнських свят, яке несе радість, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріплює віру та живить душу. До світлого свята готуються заздалегідь – печуть паски, фарбують крашанки, прибирають оселі. Не залишені увагою та турботою одинокі громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, учасники АТО - клієнти Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

У Білій Церкві відбувся Київський обласний турнір з карате

Переглядів: 414Коментарі: 0

Нещодавно у Білій Церкві відбувся Київський обласний турнір з карате за правилами «WKF версія 9.1», організований клубом карате «Дайтан». У змаганнях взяли участь понад 100 юних спортсменів, які змагалися у дисциплінах «ката» («формальна вправа», «комбінація») і «куміте» (різновид бою) в 13 вікових категоріях.

Детальніше...

У результаті конкурсу визначено майбутніх посадовців органів місцевого самоврядування

Переглядів: 197Коментарі: 0

2 квітня відбулася співбесіда з кандидатами на заміщення вакансій посадових осіб місцевого самоврядування у відділах, управліннях та службах Білоцерківської міської ради:

Детальніше...