kopiika.com.ua

Колись я почула один анекдот, зміст якого зрозуміла лише за двадцять років.

Переглядів: 516Коментарі: 0

«Дівчинка в п’ять років говорить: «Мама знає все». У чотирнадцять: «Ой, не все мама знає». У вісімнадцять: «Та що вона взагалі, та мама, знає?!» У тридцять: «Потрібно було слухати маму».

Детальніше...

Ігор Савицький: «Я не поїхав до Польщі «згоріти на роботі»

Переглядів: 488Коментарі: 0

Наразі світ став відкритим. З біометричними паспортами українці подорожують по всіх усюдах. Почасти не тільки подорожують, але й виїжджають за кордон у пошуках «довгої гривні» чи п’янкого духу першопрохідців. Наразі пропонуємо діалог із білоцерківцем Ігорем Савицьким, який нещодавно повернувся після піврічного гарування на польського дядю, але не без власного зиску. Щоправда, його досвід не зовсім традиційний, адже пан Ігор не був заробітчанином у традиційному сенсі.

Детальніше...

Для тих, хто цікавиться героїчною історією Білоцерківщини

Переглядів: 380Коментарі: 0

У літературній вітальні центральної бібліотеки репрезентували літературно-публіцистичне видання «Українська революція: з Білої Церкви – в історію». Зміст складається з досліджень, рецензій, популярних статей від знаних у місті авторів та краєзнавців. Своєю збіркою вони спробували донести правдиву інформацію про перебіг подій Української національної революції 1917-21 років на Білоцерківщині. Книга є реальним продовженням благодійного проекту духовного відродження «Україна — це доля» від Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Детальніше...

Про що гуде блогосфера

Переглядів: 319Коментарі: 0

Був днями на акції в Білій Церкві, присвяченій вимогам переглянути тарифи на перевезення в маршрутках та комунальному транспорті, а також знизити комунальні послуги. Парадокс, але 90% мітингувальників, які вийшли під мерією боротися за зниження цін, виявилися… пенсіонерами, які й так їздять безкоштовно, а також мають субсидії, тобто фактично не платять за «комуналку». Чому ж так сталося?

Детальніше...

На Київщині шахраї під виглядом Київоблгазу ошукують пенсіонерів

Переглядів: 435Коментарі: 0
19 лютого у Васильківському районі активісти помітили двох чоловіків, які, прикриваючись незрозумілими посвідченнями, ходили по будинках і «перевіряли» витяжні системи, за що вимагали
кошти.

Продовжуємо друкувати конкурсні роботи юних талантів із літературного конкурсу «ПероДактиль»

Переглядів: 781Коментарі: 0

За умовами конкурсу ми не розголошуємо імен і віку конкурсантів до оголошення фіналістів. Після оголошення фіналістів повні версії творів можна прочитати на сайті http://perodaktyl.com.ua/

Детальніше...

СМАРТ-СІТІ: Біла Церква – розумне місто

Переглядів: 384Коментарі: 0

Час невблаганно крокує вперед. Людські органи друкують на принтері, енергію виробляють з повітря й сонячного світла, відеокамери самостійно розпізнають і ідентифікують обличчя та номерні знаки. І не варто думати, що Біла Церква плентається десь позаду цивілізованого світу. Ми доганяємо, і то досить швидко.

Детальніше...