kopiika.com.ua

Переглядів: 340Коментарі: 0

«Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно, пропустять майбутнє», – це  фраза Джона Кеннеді. 

Детальніше...

Гайок хоче залишитися в Білій Церкві

Переглядів: 353Коментарі: 0

Жителі мікрорайону Гайок категорично заперечують проти зміни адміністративного підпорядкування їхньої території з міста Біла Церква до Фурсівської об’єднаної територіальної громади й вимагають від органів державної та міської влади юридично закріпити територію мікрорайону Гайок та промислову територію авіаремонтного заводу – КП БМР «Білоцерківський вантажний авіаремонтний комплекс» – за містом Біла Церква й віднести вказані території до адміністративних меж Білої Церкви.

Детальніше...

Переглядів: 227Коментарі: 0

8 травня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, координатором якого був міський голова Геннадій Дикий. На розгляд було представлено 14 питань, крім того, ще одне додаткове – про проведення змагань із велосипедного спорту в нашому місті.

Детальніше...

ТРУБА та ОПЛЕСКИ

Переглядів: 249Коментарі: 0

Позачергова 51 сесія Білоцерківської міськради, попри короткий перелік питань, обіцяла багато сюрпризів і всі їх виконала.

Перші два питання стосувалися долі резервної труби місцевого водогону, на який поклала око приватна фірма й тепер усіма правдами та неправдами намагається вилучити труби вартістю в півмільярда гривень. 

Детальніше...

Еверест підкорено… білоцерківцем

Переглядів: 804Коментарі: 0

Як стало відомо 14 травня, українська експедиція піднялася на найвищу гірську вершину Еверест. Серед учасників -наш земляк, білоцерківець Тарас Поздній. Разом з Тарасом було ще двоє українців - Роман Городечний (Львів) та Дмитро Семеренко (Дніпро). Усі троє - учасники туристського клубу "Кулуар". Хлопців супроводжували альпіністів провідники-шерпи Нга Таші, Мінгмар і Ламбо.

Детальніше...

«ПероДактиль» надає крила! «ПероДактиль» міцніє! «ПероДактиль» набирає висоту!

Переглядів: 704Коментарі: 0

Ми всі чекали цієї події з нетерпінням! Нарешті відбулося нагородження переможців дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль».

Конкурсу лише два роки, а він уже встиг отримати статус Всеукраїнського й підтримку Міністерства освіти і науки України. Подано 400 робіт від дітей з усієї України. Незважаючи на те що мова конкурсних робіт повинна бути тільки українська, надзвичайно багато творів від юних талантів було з Донецької та Луганської областей.

Детальніше...

Так чиї ж труби?

Переглядів: 479Коментарі: 0

Із самого ранку понеділка біля входу на міську водоочисну станцію зібрався чималий гурт людей, який складався з представників «БІЛОЦЕРКІВВОДИ», представників міської влади та журналістів місцевих засобів масової інформації.

Детальніше...