kopiika.com.ua

Брендбук – обличчя міста

Переглядів: 476Коментарі: 0

Наша Біла Церква має своє неповторне обличчя, але воно відоме лише нам, її жителям. Розробка брендбука – це підвищення іміджу Білої Церкви.  Брендбук – офіційний документ, у якому точно зазначено, як тепер мають візуально оформлювати всі активносії, які пов’язані з містом. 

Детальніше...

Вимоги по трудовому стажу не зможе виконати кожен другий ураїнець

Переглядів: 1370Коментарі: 0

До 2028 року для того, щоб «вчасно» отримати пенсію, потрібно буде мати як мінімум 35 років стажу. Такі вимоги щодо стажу не зможе виконати практично кожен другий 60-річний українець. - Мінсоцполітики

Детальніше...

Що буде з ціною на газ і з субсидіями у цьому році. Реальні цифри

Переглядів: 741Коментарі: 0

Підвищення тарифів на газ для населення в 2018 році практично неминуче. Швидше за все, воно відбудеться вже після поточного опалювального сезону. Отож, ми розібралися, якого подорожчання чекати українцям, що буде робити уряд, щоб мінімізувати зростання цін, і яка роль в цьому відведена російському газу.

Тарифи на газ для населення в 2018 році можуть зрости. Цього, зокрема, вимагає Міжнародний валютний фонд, і, не виконавши відповідне умова, Київ ризикує залишитися без чергового траншу МВФ у розмірі $ 1,9 млрд.

Детальніше...

Риба для українців перетворюється на недоступну розкіш

Переглядів: 526Коментарі: 0

Українці за 9 місяців минулого року купили в торгових мережах 1,4 млн т. м'яса птиці, 889 тис. т. Ковбас і копченого м'яса, і тільки 425 тис. т. риби і морепродуктів. Відповідні дані опублікувала Державна служба статистики України.

Детальніше...

Від сьогодні в країну повернеться тепло

Переглядів: 707Коментарі: 0

В Україні в суботу, 10 лютого, очікується поступове потепління за рахунок ослаблення циклону, який обрушився в останні дні і приніс сильні снігопади.

Про це написала відомий синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook.

Детальніше...

Незабута історія. Вакцинація в Білій Церкві

Переглядів: 1741Коментарі: 0

Наразі, коли ледь не кожного наступного року Україну атакують нові й нові пошесті та хвороби, у суспільстві все частіше виникають непримиренні суперечки щодо необхідності системної вакцинації дітей. Не зайвим є нагадати, що недовіра до щеплення не виникла на порожньому місці, проте його позитивний вплив у справі збереження людських життів не можна не побачити, а тим паче проігнорувати. Поглянемо хоча б крізь призму цьогорічного кору: на Львівщині три спалахи, два десятки дітей захворіли на Одещині, 13 випадків зафіксували в Запорізькій області. Раніше кір проявився у Волинській, Івано-Франківській, Тернопільській областях та Києві. Практично всі, хто захворів, або взагалі не мали щеплень, або вакцинувалися лише раз. 

Детальніше...