kopiika.com.ua

ДТП на Київщині: 21 людина загинула, 177 - травмовано

Переглядів: 2641Коментарі: 0

З початку року на території столичного регіону сталося більше 120 дорожньо-транспортних пригод. В результаті – 177 людей травмовано, 21(!) людина загинула. Прикра статистика говорить – в наслідок аварій на дорогах Київщини через день помирає людина, а щодня стають каліками щонайменше четверо. Причиною цього є недбальство як з боку водіїв, так і пішоходів.

Детальніше...

Поради керівнику: як убезпечити колектив від емоційного вигорання

Переглядів: 457Коментарі: 0

Синдром емоційного вигорання - це процес поступової втрати емоційної, когнітивної і фізичної енергії, що проявляється у симптомах емоційного, розумового виснаження, фізичної втоми, особистої відторгненості і зниження задоволення від виконання роботи.

Детальніше...

«ПероДактиль» – представляє… перші конкурсні роботи

Переглядів: 579Коментарі: 0

Нарешті ми розпочинаємо презентацію конкурсних робіт учасників дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль». Задля збереження об’єктивності ці роботи ми отримуємо від організаторів абсолютно анонімними: без зазначення віку, імені й місця проживання наших юних талантів. Ми хочемо об’єктивно обрати найкращого конкурсанта за версією «Копійки» й просимо вас також долучатись до обрання. Пишіть, телефонуйте, діліться враженнями.

Детальніше...

Укрзалізниця планує значно підвищити ціни на перевезення у 2018 році

Переглядів: 351Коментарі: 0

Тарифи на пасажирські перевезення протягом цього року планують підняти двічі – щоразу на 10-12%. Про таке заявив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.
Детальніше...

Що таке біткоін, і з чим його їдять

Переглядів: 768Коментарі: 0

Щодня інтернет, телебачення, радіо та газети повідомляють нам про актуальні зміни курсу біткоіна.

Щось на кшталт: «Курс біткоіна (Bitcoin) за останні 24 години втратив понад 9% у ціні й станом на 12:30 (за київським часом) знизився до 8,1 тис. доларів за один».

Що ж таке цей таємничий біткоін? Непосвяченій людині важко розібратися, що тут і до чого. Тому ми вирішили розібратися самі й розповісти вам – нашим читачам.

Детальніше...

Молоді обличчя у владі… Сергій Постівий

Переглядів: 808Коментарі: 0

Оновлення влади й розвиток міста не можливі без молодих облич. І в Білій Церкві такі поступово з’являються. Одне з них – Сергій Постівий. Про його професійні амбіції та цілі з ним спілкувався наш кореспондент.

31-річний юрист, родом із Черкас, давно й щасливо одружений. Дві вищі освіти: Східноєвропейський університет економіки і менеджменту та Інститут законодавства Верховної Ради України. Устиг попрацювати за фахом у приватних структурах, в облраді, у парламенті.

Детальніше...

Не платиш аліменти - мети вулицю

Переглядів: 368Коментарі: 0
Всіх злісних неплатників аліментів відтепер можна знайти в інтернеті. Запрацював новий публічний реєстр від Мін'юсту - erb.minjust.gov.ua, до якого внесено дані 70 тис. Українців, які заборгували аліментні виплати дітям. Як пояснюють в Мін'юсті, в документі вказано виключно імена тих, на кого відкрито виконавчі провадження через заборгованість більше трьох місяців, тому база не зовсім повна. Нагадаємо, за даними відомства, всього в країні від несплати страждають близько 600 тис. дітей. Голова відомства Павло Петренко, презентуючи реєстр, підкреслив, що до реєстру, крім звичайних громадян, занесені імена депутатів, колишніх міністрів, представників органів центральної виконавчої влади, чиновників з числа місцевої влади, силовиків та навіть кілька жінок. Детальніше...