kopiika.com.ua

А літом – спорт, і він – для всіх!

Переглядів: 80Коментарі: 0

Цього літа під веселі музичні ритми на різних спортивних майданчиках між високоповерхівками у дворах Білої Церкви проводяться дитячі змагання за ініціативи Центру «Спорт для всіх». Тож коли на спортивному полі розігруються галасливі пристрасті дитячого футбольного матчу, тоді питання «А хто хоче найсолодший приз?» постає серед учасників дуже серйозно! 

На початку липня стартували Білоцерківські спортивно-ігрові літні змагання «Спорт для всіх – у кожному дворі». Ці змагання проводять міське управління з питань молоді та спорту, а також комунальний заклад Білоцерківської міськради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 
Учасники спортивних розваг міряються силами в матчах з футболу (судді: суддя національної категорії Олександр Сербін, Олександр Новохацький), з баскетболу (суддя – президент Федерації баскетболу Білої Церкви Дмитро Пелехатий), у жвавих розважальних іграх та естафетах, у вправах із м’ячами тощо. Часто під час того як хлопці змагаються у футбольних баталіях, дівчата пробують свої сили та можливості поряд – у  грі «лімбо» (суддя – Лариса Ільїна). 
Так за перший тиждень заходів працівники Центру «Спорт для всіх» та волонтери провели чотири етапи змагань на спортивних майданчиках (у мікрорайоні Гайок, на базі БНВО «Звитяга»; на майданчиках по бульвару Олександрійському (буд. 75); а також на вулицях 
Молодіжній (буд.22), Сонячній (буд. 1) та за іншими адресами).
Наприклад, на спортмайданчику по вулиці Гайовій (буд. 4) минулого тижня також з успіхом провели футбольний матч. Хлопці швидко розбилися на дві команди – «Аякс» та «Барселона». А під час гри можна було спостерігати, як розпалювався спортивний азарт і яскраво проявлялися здібності хлопчаків різного віку та зросту, яких у спільному дворі між багатоповерхівок зібрала ця гра. 
Юний гравець, 10-річний Михайлик Балас, розповів, що він дуже любить грати у футбол – і цього разу хоче бути нападаючим, а ось під час гри обрали його навіть капітаном!.. Судячи із результату, зусилля докладені не даремно: гра була дуже цікавою та захопливою.  Перемога дісталася команді «Барселона». Навіть коли трохи крапав літній дощик, це не зменшувало дитячого ентузіазму – і гра продовжувалася.
Дівчата та хлопці також пробували свої сили в іграх з хоккею на траві, у дитячому гольфі. Протягом різних ігор та змагань діти спортивним шляхом з’ясовували, хто найкращий у влучності, швидкості, стрибучості. Вони розповіли, що вже не вперше тренери із Центру «Спорт для всіх» приїжджають до них і влаштовують такі веселі змагання. 
Трохи збентежило, що зовсім неподалік від спортивного майданчика було розкидане сміття… Але діти пообіцяли, що вони ніколи не будуть смітити у своєму дворі. Отже, скоро в них двір буде набагато кращим і більш прибраним.
Звичайно, приємними стимулами для всіх гравців були нагороди – заохочувальні призи та грамоти під час фінального шикування, і ще – смачні солодкі призи. Було й спільне фото для газети. А це такий приємний бонус, щоб відчути себе справжньою спортивною зіркою! 
Наталія Вереснева