kopiika.com.ua

Аеропорту в Білій Церкві бути?

Переглядів: 274Коментарі: 0

На сайті Міністерства інфраструктури нещодавно з’явилося повідомлення, яке не може не зацікавити білоцерківців. А саме: на базі аеропорту Білої Церкви  до 2020 року планується створити повноцінний міжнародний аеропорт із різноплановою  інфраструктурою для вантажних і пасажирських авіаперевезень, а також забезпечити розвиток сучасного центру технічного обслуговування та ремонту повітряних суден.

Тобто – у наш аеропорт планується вкласти 52 мільйони євро й за два роки провести: реконструкцію аеродрому; будівництво перону, мультимодального вантажно-логістичного комплексу та пасажирського терміналу; спорудити спеціальні будівлі й споруди для ведення аеропортової діяльності; встановити радіотехнічне обладнання, засоби посадки та світло-сигнальну систему; створити систему водовідведення, очисних споруд; встановити огорожі, сигналізації; придбати техніку та обладнання для утримання злітно-посадкової смуги; побудувати ангари для центру техобслуговування.

Це не просто шанс для міста зробити величезний крок уперед, це практично стрибок у майбутнє. Тож схрестимо пальці й сподіваймося, що Міністерство не передумає.