kopiika.com.ua

Активно-спортивний уїк-енд у Білій Церкві

Переглядів: 34Коментарі: 0

Попри будь-який свій вік, людина має бути активною настільки, наскільки їй дозволяє її стан, вважає Руслан Браславський. Свого часу він активно займався футболом. А тепер долучає до спорту сина. Той захоплюється бойовими мистецтвами.

Саме тому й для білоцерківців Руслан Георгійович постарався зробити літо-2019 активним та веселим. Цієї суботи провели турнір з волейболу серед ветеранів та юних спортсменів міста. А ще – відкрили ІІІ Всесвітній зоозахисний турнір з міні-футболу «Кубок захисту безпритульних тварин», який він організував спільно з ГСО «Федеративне футбольне суспільство Білоцерківщини». Головним меценатом виступив Руслан Браславський. 
Кандидат у народні депутати України по Білій Церкві від «ВО «Батьківщина» вважає, що в такому місті, як наше, мають бути футбольні команди Першої та Вищої Ліги. 
Організатор змагання Олексій Журба, що також опікується безпритульними тваринами, упевнений: «Людина, у якої три собаки, не може бути поганою. 
А якщо він ще й футбол любить, то це взагалі «зальот»!»smile
А в неділю, у День рибалки, Браславський долучився до колективу «Мисливці та рибалки». Разом із хлопцями зустрів світанок на річці. Кажуть, дуже хотів перемогти в номінації «Найбільший улов». Та поки, жартували більш досвідчені рибалки, Руслану краще вдається боротися за депутатський мандат. До речі, його округ – № 90. 
І хоча передвиборні перегони добігають кінця, попереду в міста ще багато корисних «активностей» він кандидата: конкурс стартапів для обдарованої молоді у творчому просторі «Добро»; битва титанів із греко-римської боротьби в приміщені ДЮСШ №1. А крім того, у різних районах міста продовжуються родинні вихідні FamilyDays.