kopiika.com.ua

«АРТ-Пікнік біля Ротонди» вже вчетверте зібрав білоцерківців!

Переглядів: 113Коментарі: 0

Чудова традиція мала продовження 27 жовтня в дендропарку «Олександрія». «АРТ-Пікнік біля Ротонди» – свято, яке приємно відвідати осінніми днями всією родиною. Уже вчетверте зібралися білоцерківці для того, щоб приємно провести час та насолодитися красою осіннього парку. 

На чудовій галявині перед однією з найвизначніших пам’яток архітектури були організовані різноманітні локації, що мали на меті охопити містян різного віку та задовольнити естетичні смаки всіх жителів, які завітали на свято.
Гостей зустрічала неймовірна фотозона. Локація з неповторним осіннім колоритом  надала можливість усім охочим зробити гарні фото, що впродовж років даруватимуть приємні спогади про цей день.
А зі сцени для відвідувачів лунала музика. Для виступу було запрошено тріо «Родина», яке щиро дарувало свій талант присутнім заходу; «Родина» надзвичайно професійно виконувала і сучасні, і класичні твори. Музика була настільки захопливою, що люди аплодували в такт композицій і навіть підтанцьовували.
Також уже традиційно на сцені виступив музичний гурт «Половина серця 2». Це вихованці Білоцерківського будинку-інтернату.   І, на нашу думку, надзвичайно важливо, що участь усіх білоцерківців, незалежно від фізичних можливостей, у житті міста збільшується. Запальні танці виконували колектив сучасної хореографії «Авангард» та зразково-аматорський хореографічний колектив «Надія».
Учергове було проведено етап-конкурс малюнка серед дітей «Я люблю Білу Церкву», де найменші змогли проявити свій талант. Усім відомо, що сприйняття дітей найправдивіше та найщиріше. Тож споглядати Білу Церкву їхніми очима було дуже пізнавально. Переможці конкурсу отримали подарункові сертифікати.
На окремій локації один з найвідоміших істориків Білої Церкви Євген Чернецький познайомив присутніх з історією міста та парку. Його розповідь змусила поглянути на історію створення парку зовсім з іншого боку. 
А для тих, хто цікавиться своїм містом і «Олександрією», була проведена імпровізована вікторина зі справжніми подарунками.
Незважаючи на теплу погоду та яскраве сонце, гарячий чай не буває зайвим. Тож пригоститися ним мали можливість усі охочі. Особливо якщо врахувати, що він був різним  та ще й зі смаколиками. Якщо дорослі обирали печиво, то діти особливо зраділи цукеркам.
Але для білоцерківців щорічний «АРТ-Пікнік біля Ротонди» має не лише естетичне значення. Тут кожен мав змогу зустрітися з міськими й обласними депутатами фракції «Об’єднання» Самопоміч», а також з очільником міста Геннадієм Диким та особисто поспілкуватися, озвучити свої пропозиції щодо подальшого розвитку Білої Церкви. Приємно зазначити, що, окрім зауважень, було почуто дуже багато слів вдячності.
Місто змінюється на краще, і разом з ним змінюємося на краще й ми!