kopiika.com.ua

«Бажаємо вам зростити успішних онуків!»

Переглядів: 83Коментарі: 0

Таким було побажання білоцерківського міського голови в переддень нового державного свята – Дня батька – під час вручення подяк родинам, де народилися двійні.

Треба сказати, що в Україні це свято з'явилося лише в цьому році й припало на 16 червня (третя неділя червня). Запроваджене воно з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства й визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей, формування відповідального батьківства та материнства.
Мати – берегиня родини, а Тато – її надійна опора. Тож символічно, що в Білій Церкві саме напередодні Дня батька тим родинам, де народилися двійні, вручили подяки, квіти, новенькі візочки й щиро привітали – від громади міста представники її влади та структур інституції сім’ї (зокрема, представників управління молоді та спорту). 
Отже, 14 червня білоцерківський міський голова Геннадій Дикий особисто привітав п’ять  подружніх пар – батьків «щасливої десятки»: у білоцерківців народилися шестеро дівчаток та четверо хлопчиків. 
У словах привітання батькам двійнят міський голова наголосив: «Одинадцять років тому я був на вашому місці, тож точно знаю, що візочки вам знадобляться. Бажаю міцного здоров’я, бажаю виховати своїх дітей, а згодом ще й дожити до тих часів, коли ваші онуки стануть успішними людьми!.. 
Багато дітей – це прекрасно. Дякую вам, батьки, за нових громадян Білої Церкви та України! У дитячих садочках за останній час ми відкрили додатково 500 місць, там черг немає. За планами – у місті скоро будуть ще дві амбулаторії. Парки та сквери будуємо, де гуляти з дітками. Тому… не зупиняйтеся!».
Міський голова вручив родинам подяки виконавчого комітету Білоцерківської міськради. 
Привітання цього дня звучали для таких родин: Марини та Романа Лисичів, у яких народилися хлопчик та дівчинка; Вікторії та Віталія Тропотяг (у них народилися двійко дівчат); Євгенії та Олександра Міщенюків (родина поповнилася хлопчиком та дівчинкою); Тетяни та Руслана Притул (народилися дві дівчинки); а також Ніни та Антона Бурків (у родині тепер – двійнята-хлопчики).
Богданчик і Євочка – імена прекрасних двійнят, що народилися в родині Лисичів. Батьки абсолютно щасливі, з обличчя тата посмішка не сходить ні на мить. Ці малята в родині стали їхніми першими діт-ками – і батьки дарують малюкам наразі любов і все своє тепло.
Також у любові зростатимуть дівчатка Машенька й Дашенька Притули. Їхні турботливі батьки вже пишаються своїми перлинками. А також вони гідно оцінили офіційну подяку від міста та подарунки, що їм вручив особисто мер. Дійсно, такі необхідні спеціальні візочки для двійнят уже стали традиційними подарунками від міста для батьків.
Згідно з офіційними даними, за перші півроку 2019-го десять родин білоцерківців стали батьками діток-двійняток. Завдяки реалізації комплексної Програми підтримки сім’ї матеріальну підтримку від початку дії Програми отримали 194 родини, у яких народилися двійні.
Цікаво, що День батька святкують у 80 країнах світу. Кажуть, що з'явилося свято в Америці ще в 1909 році, коли місіс Додд з міста Спокан виступила з ініціативою створення такого дня в році, щоб висловити вдячність своєму батькові-вдівцю, який зумів без матері виховати шістьох дітей.
Мужні та люблячі татусі викликають повагу. І незважаючи на те, що сучасні реалії та життєві приклади у світі, в Україні, зокрема й у Білій Церкві, демонструють, що тато може власними силами виховати своїх дітей, усе ж таки хочеться прагнути такого суспільства, де в родині рівні права мають і тато, і мама, а діти щасливо й безтурбот-но зростають – у повній родині.
Наталія Вереснева