kopiika.com.ua

«Безпечна Біла Церква»

Переглядів: 140Коментарі: 0

Стало відомо, на яких вулицях Білої Церкви буде встановлено відеоспостереження

У Білій Церкві в рамках програми «Безпечне місто» установлюють систему відеоспостереження з фіксацією номерних знаків та будівництвом ситуативного центру. Отже, підключення відеоспостереження буде здійснено:

у районі будинку Сквирське шосе, 272;

у районі будинку Фастівське шосе, 76;

у районі перехрестя вулиць Л. Толстого й Мережної;

у районі будинку Київська, 117А;

у районі будинку Храпачанська, 30;

у районі будинку І. Кожедуба, 359;

у районі будинку Леваневського, 152;

у районі будинку Таращанська, 194;

у районі будинку Ставищенська, 108А;

у районі будинку на вул. Гризодубової, 1/11;

у районі перехрестя Глибочанське шосе та вул. Південної.

На думку експертів, відеоспостереження дозволить підвищити безпеку білоцерківців та захистити важливі об’єкти міста. Система буде встановлюватися поступово, зокрема в першому модулі будуть доступні наступні функції: розпізнання номерних знаків, звірка з базою даних, аналіз отриманих даних про автомобіль, його власника тощо (в автоматичному режимі, без залучення людини) і їх зберігання для використання в майбутньому правоохоронними органами та ін.

Другим модулем планується встановити функцію розпізнання облич. Сама система має функції захисту та видає інформацію про несправність окремих камер, збої у функціонуванні системи, має автономні системи живлення та ін.

Як розповів керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий, на першому етапі точки відеоспостереження будуть розміщені по периметру міста – на в’їздах і виїздах та в місцях найбільшого скупчення громадян. Усі дані з камер відеоспостереження надходитимуть на спеціальні сервери й матимуть захищені канали.

У подальшому буде продовжуватися поетапне встановлення системи відеонагляду в усіх мікрорайонах Білої Церкви.