kopiika.com.ua

«Безпека білоцерківців – пріоритет стратегії розвитку»

Переглядів: 37Коментарі: 0

Уже зараз на основних в’їздах та виїздах з міста встановлено відеокамери високої якості зображення. Зображення з камер відеоспостереження надходить до моніторингового пункту. Уся інформація зберігається на захищених серверах. Головне завдання периметральної системи відеоспостереження –  безпека містян та гостей Білої Церкви.

Головне завдання програми «Безпечне місто» в цілому – також забезпечити комфорт і безпеку городян і гостей міста. Перший етап системи впроваджено. Під контролем всі в’їзди та виїзди з міста. На часі впровадження другого етапу системи відеоспостереження.
 16 серпня вісім сучасних відеокамер із панорамним оглядом та системою фіксації номерів автомобілів було встановлено на перехресті вулиць Павличенко та Князя Володимира.
Це перехрестя є одним з найскладніших для проїзду, а відтак найаварійнішим у місті. Лише за останній рік на ньому відбулися 24 дорожньо-транспортні пригоди, у яких постраждали 14 осіб, двоє з яких загинули.
Недотримання правил дорожнього руху – основна причина виникнення ДТП, а отже контроль і незворотність покарання змушують усіх учасників руху бути обережнішими. Саме тому встановлення сучасних камер спостереження на цьому перехресті є одним з дієвих кроків до зменшення сумної статистики. 
Уже незабаром такими камерами обладнають кільцеве перехрестя біля міської лікарні №1.
Міський голова Геннадій Дикий в одному зі своїх інтерв’ю зазначив: «Від початку в стратегії розвитку Білої Церкви було визначено основними пріоритетами – комфорт та безпеку містян. І якщо зміни щодо комфорту для жителів уже помітні, то створення безпечних умов – це процес довготривалий і складний. Система відеоспостереження – це один із ключових заходів створення безпечного простору, який спрямований, у першу чергу, саме на запобігання скоєння правопорушень».
Також поліція і міська влада закликають підприємців приєднуватися до єдиної міської системи відеоспостереження. Безпека – це те, що стосується кожного.                                                                             — Леся Поліщук