kopiika.com.ua

Більше ініціатив і пропозицій!

Переглядів: 264Коментарі: 0

Із таким закликом 19 вересня під час планового щоквартального засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міськради звернувся до місцевих активістів міський голова Г. Дикий. Зустріч з очільником міста відбулася на запрошення керівника цієї консультативно-дорадчої організації – О. Сахарової. 

- Чекаю від вас власних проектів розвитку міста з тих напрямків, які стосуються спільних інтересів усієї білоцерківської громади, – наголосив Г. Дикий, зауваживши, що колишня Громадська рада не висунула до затвердження виконкомом жодної ініціативи, а займалася винятково критикою дій влади. 
 
Міський голова нагадав присутнім слова Ш. Переса – президента процвітаючої, не так давно створеної на голому місці країни Ізраїль: «Про одне я жалкую: ми мало мріяли. Мрійте про більше!» – і запропонував оновленому складу Громадської ради звернути увагу, зокрема, на розробку проектів збереження об’єктів історичної спадщини Білої Церкви, які можна профінансувати в співпраці з міжнародними благодійними фондами. 
 
Г Дикий розповів присутнім про механізм такого співфінансування й навів конкретний приклад його реалізації з німецькою благодійною організацію «Хоф Шлютер» – будівництво будинку для літніх людей у районі вул. Томилівської. 
 
У ході конструктивної розмови членів Громадської ради з міським головою обговорювалися актуальні питання сьогодення:
- дочасні місцеві вибори;
- адміністративна реформа з укрупненням районів;
- установлення касових апаратів;  
- тендерна політика ремонту мостів;
- проблеми міських транспортних пере-везень.
Представники Громадської ради висунули пропозицію ввести вимоги до форми одягу водіїв міського пасажирського транспорту. 
Потому секретар Громадської ради 
Т. Савічева проінформувала присутніх про постійну взаємодію Громадської ради з органами місцевого самоврядування. За її словами, із 1.01. 2019 р. до 1.09. 2019 р. Громадська рада 30 разів надсилала їм свої звернення та запити й майже на всі листи була отримана відповідна реакція. Листування стосувалося: незаконних вирубок на території Гайка, підвищення цін на проїзд у міському транспорті, внесення змін і доповнень до бюджету міста 2019 р., включення представників Громадської ради до групи формування Громадського бюджету Білої Церкви, проведення громадської експертизи рішень виконкому, інспектування транспорту, ситуації в театрі ім. П. Саксаганського тощо. 
Зібрання подякувало очільнику міста 
Г. Дикому та начальнику управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю. Петрику за оперативне вирішення питання шкільного харчування дітей зі статусом постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. А міський голова нагородив представниць Громадської ради Т. Савічеву й В. Рудешко Почесними грамотами за активну громадянську позицію та з нагоди святкування 987-ї річниці м. Біла Церква.