kopiika.com.ua

Благодійний календар – від центру «Шанс»

Переглядів: 176Коментарі: 0

Для того щоб реалізувати себе в нашому суспільстві, отримати освіту, придбати корисні навички, діти з особливими потребами мають розраховувати на дорослих. Співробітники  центру «Шанс» займаються реабілітацією діток з особливими потребами. І, звичайно, щоб дійти до того рівня, аби «на рівних» з іншими дітьми отримувати освіту в школі, діткам «особливим» часто треба пройти надзвичайно складний шлях набуття як фізичної, так й інтелектуальної форми.

Що є найбільш важливим у цьому складному процесі? Керівник Білоцерківського реабілітаційного центру «Шанс» Юлія Богатиренко прокоментувала таким чином: «Дуже важливо, щоб дорослі придивлялися до дитини, як саме відбувається розвиток. Якщо батьки спостерігають якісь елементи відхилення від норм розвитку, треба якомога раніше почати вирішувати проблему. Тоді заняття з дитиною принесуть кращий результат! 

Варто якнайшвидше проконсультуватися з профільними фахівцями й, за необхідності, щоденно займатися в потрібному напрямку… Центр «Шанс» наразі запроваджує нові методики реабілітаційних занять. Завдяки благодійникам ми придбали нове реабілітаційне обладнання – так звану кабіну для підвісної терапії «Павук». Це універсальне устаткування, пристосоване для різного віку та ваги людини. Виробляє навички фізичного розвитку, зокрема ходьби, а також загалом нормалізує м’язовий тонус. Нещодавно в Центрі ми відкрили залу адаптивної фізкультури: під час занять формується алгоритм виконання завдань, які даються дитині – певні кроки, рухи, вправи.

Доукомплектовуємо всім необхідним – для занять пісочною терапією. Багато обладнання створено власними руками – силами персоналу Центру «Шанс». Наприклад, дошки з предметами побуту – для занять ерготерапією, щоб дитина навчалася сама себе обслуговувати в  побуті, відповідно до її фізичних можливостей. Розширюємо комплекс для реабілітаційних занять із дітками від 0 до 3-х років – із залученням не лише медичних, але й педагогічних працівників Центру. Ми вдячні, що в Україні є благодійники, які готові допомагати таким діткам.

Серед цікавих соціальних проектів – наш творчий проект новорічного календаря на 2019 рік із фотографіями родин наших вихованців! Сподіваємося, що він вийде до Дня святого Миколая – і швидко знайде своїх покупців!»

Наталія Вереснева