kopiika.com.ua

Чемпіонат із греко-римської боротьби на призи Віктора Лозового

Переглядів: 101Коментарі: 0
Міжнародний турнір із греко-римської боротьби на призи заслуженого тренера України Віктора Лозового відбувся 19 жовтня на спортивному майданчику спортивної школи «Богатир», що на березі Росі.
 
У цьому важливому чемпіонаті взяло участь більше 25 команд з України, 3 команди з Білорусі, а також – з Естонії, Литви та Азербайджану. Це всього близько 200 спортсменів. Головний суддя змагань – Григорій Житовоз. Серед почесних гостей – Яшар Насиров, засл. тренер України та старший тренер юніорської  збірної України.
 
Під час привітання спортсменів-учасників і гостей турніру керівник управління молоді та спорту Білоцерківського міськвиконкому Інна Паливода оголосила, що місто традиційно визначає «Спортсмена місяця». Тож наразі ним став Микита Алексєєв, чемпіон світу цього року. Молодий 17-річний спортсмен представляв Україну та Білу Церкву на чемпіонаті світу, що відбувся в серпні 2019 року в Болгарії (м. Софія). За перемогу на такому високому рівні вихованця тренера Віктора Лозового було відзначено грамотою від Білоцерківського міськвиконкому.
 
Заслужений тренер України Віктор Лозовий привітав учасників змагань: «Пишаємося тим, що до Білої Церкви приїхали сильні спортсмени із стількох країн. Бажаємо всім – достойних виступів, відмінних результатів!»
 
Під час урочистого відкриття чемпіонату було відзначено молодих спортсменів, які подають великі спортивні надії. А серед заслужених спортсменів, які вже мають значні спортивні досягнення на європейських та світових аренах, під час урочистого відкриття змагань та шикування в залі стояли: двократний чемпіон Європи, чемпіон світу Олександр Грушин (і через кілька днів він змагатиметься за перемогу – на чемпіонаті світу); заслужений майстер спорту, чемпіон світу та Європи Михайло Лозовий; чемпіон світу, срібний призер чемпіонату Європи Дмитро Кияшок; призер Олімпійських ігор в Афінах В’ячеслав Макаренко (Білорусь); срібний призер чемпіонату світу серед ветеранів Іван Власюк.
 
Спортсмени-учасники з 5 країн протягом турніру продемонстрували свої кращі спортивні сторони.