kopiika.com.ua

Чи знаєте ви, що...

Переглядів: 647Коментарі: 0

… у далекому 1982 році тодішній очільник міста Красношапка Юрій Олексійович відпочивав на узбережжі Чорного моря на Північному Кавказі й  звернув увагу на ряд унікальних зупинок громадського транспорту, що були спроектовані кожна за індивідуальним проектом. Під враженням від побаченого Юрій Олексійович, по приїзді в Білу Церкву, скликав збори керівників найбільших підприємств міста та керівників будівельних організацій і поставив перед ними мету – запроектувати й побудувати ряд зупинкових комплексів, які були б унікальними й  не схожими один на одний. 

До цього процесу був залучений творчий колектив найбільшої на той час проектної організації міста – Білоцерківського філіалу державного проектного інституту «УкрНДІПцивільсільбуд».

Директор «УкрНДІПцивільсільбуду» Оснадчук Володимир Миколайович зібрав відомих архітекторів Білої Церкви й доручив розробити індивідуальні проекти зупинок громадського 

транспорту.

Таким чином у 1985 році в Білій Церкві з’явилися п’ятнадцять нових зупинкових комплексів, кожен з яких був створений за індивідуальним і унікальним проектом знаного архітектора. Деякі з них і досі прикрашають наше місто.