kopiika.com.ua

Дерев’яний міст – стане залізобетонним, привабливим і зручним!

Переглядів: 271Коментарі: 0

Проблема цього мосту гостро стоїть уже кілька десятків років. Він надзвичайно зручно сполучає район міста  Заріччя з районом Клінічна, а також є найкоротшим шляхом зарічан до міської лікарні імені Семашка.  Незважаючи на те що міст давно аварійний і рух по ньому заборонено,  містяни однаково послуговуються ним, бо об’їзний шлях доволі довгий. 

Якщо бути об’єктивним, то ніякий ремонт не врятує цього міського «старожила» надовго, бо, як очевидно з його назви, він зроблений з дерева. Вода вже значно попсувала дерев’яні конструкції мосту, а непомірковані мотоциклісти додали псуванню інерції, їдучи через нього всупереч заборонам.

Але нещодавно Геннадій Дикий на своїй сторінці в соціальній мережі надзвичайно порадував білоцерківців новиною. Буде новий міст! І вже не дерев’яний, а залізобетонний. Зручний, з пандусами, оглядовим майданчиком та велосипедною доріжкою. Досить високий, щоб під ним могли проїхати прогулянкові човни та катери.  Проектно-кошторисна документація вже виготовлена й передана на експертизу. Тож як тільки експертиза буде пройдена, то можна буде рішенням міськради виділяти гроші на побудову нового мосту.  Правда, це нешвидка історія – його потрібно буде робити близько двох років. Але на цей період  Дерев’яний міст (старий) обіцяють все-таки трохи підновити й підремонтувати, щоб зарічани мали можливість безпечно й  швидко діставатися іншої частини міста.