kopiika.com.ua

Дочекалися. Чемпіонат України відновив ходу

Переглядів: 61Коментарі: 0

Для багатьох українців весна приходить не тоді, коли температура перевалює за позначку «0», і не тоді, коли прилітають із вирію птахи. Точніше, птахи для таких українців також нічим не заважають, проте вони рівняються не на птахів і сонечко, а на весняну частину чемпіонату України з футболу. 

Чемпіонат відновився – настала весна. Так ось, для таких трохи непересічних українців весна прийшла минулої суботи, коли відновилися змагання з 19-го туру. Щоправда, яка весна – такі й перші весняні тури. Ніякі: бий-біжи, короткий пас на 60 метрів, а всі інші – довгі. 
 
Це не стосується недільного матчу «Ворскли» з «Карпатами». Львів’яни каменя на камені не залишили від минулорічного учасника Ліги Європи – 4:0. Це була феєрія одного гравця – «шотландського» горянина Шведа. Він відзначився чудовим хет-триком. Напевно, після цього матчу «Динамо» сильно пошкодувало, що так і не домовилось зі Шведом щодо контракту. 
Наразі пропонуємо всім тим, хто неймовірно заскучав за нашим футболом, усі результати 19-го туру української Прем’єр-ліги: «Маріуполь» - «Олімпік» – 2:1; «Львів» - «Чорноморець» – 0:1; «Арсенал» - «Десна» – 0:2; «Ворскла» - «Карпати» – 0:4; «Динамо» - «Зоря» –5:0; «Шахтар» - «Олександрія» –2:0.
Стор.підготував О. Виговський