kopiika.com.ua

«Допоможемо птахам узимку!»

Переглядів: 44Коментарі: 0

З метою дбайливого ставлення до природи рідного краю та збереження місцевої орнітофауни, працівники Томилівського лісництва   постійно дбають про птахів упродовж усього року,  а особливо взимку. 

Узимку, не встигнувши протягом короткого дня добути собі необхідну кількість поживи, птахи залишаються на ніч напівголодними і, не дочекавшись дня, можуть загинути. Тому лісівники закликають не лінуватися й  підгодовувати пернатих зимувальників, щоб полегшити їх існування впродовж довгої зими. І навіть якщо ви не маєте змоги виготовити годівничку, можна просто сипати насіння чи крихти хліба на сніг – частину птахів навіть таким чином можна врятувати від голоду.
Працівники лісової охорони розвішують годівнички  біля адмінбудівель лісництв, також у лісових масивах, а ще в усіх людних місцях. Загалом цього року  лісівники виготовили  та встановили 22  годівнички для птахів, заповнивши їх насінням соняшника, горіха волоського, крихтами хліба й зерном.
Тепер птахам є де поласувати смачним насінням та іншими ласощами, і весною вони будуть радувати нас веселим співом та боротися з різноманітними шкідниками лісу.
А.Б. Костянюк, 
лісничий Томилівського лісництва