kopiika.com.ua

Двір – обличчя господаря

Переглядів: 205Коментарі: 0

Кожен із нас хоче жити серед краси. Саме тому ми й намагаємося підтримувати порядок у наших оселях, робимо в них ремонти, прикрашаємо на  свій смак. Але не менше ми хочемо бачити порядок і тоді, коли виходимо з будинку на вулицю.  І якщо мешканцям приватного сектора  доводиться розраховувати лише на себе, то жителі багатоповерхівок можуть очікувати від міської влади певних кроків у цьому напрямку. 

Третій рік поспіль на прибудинкові території звертається особлива увага міських комунальних та будівельних служб. У Білій Церкві, на жаль, існували двори, що не бачили ремонту від часів будівництва будинків. Але ці недоліки виправляються. Позаминулого року розпочали комплексно підходити до благоустрою міста, і ось уже все більше й більше прибудинкових територій отримують довогоочікувані ремонти. 

2018 рік не є винятком. У планах ремонту департаменту житлово-комунального господарства такі білоцерківські прибудинкові території:

Леваневського, 18-20, 22, 42, 61, 63; провулок Грузинський, 15-23, Вернадського, 4-6, Таращанська, 155, Митрофанова, 13-16, Шевченка, 118, пров. Студентський, 6-7, Стуса, 34, Ярослава Мудрого, 16/2, Вокзальна, 22, Шептицького, 32, Водопійна, 9.

Олексій Погасій, заступник директора департаменту, начальник управління дорожнього господарства департаменту, запевнив нас, що ремонтні роботи в цих дворах розпочнуться відразу, як завершаться роботи з  ремонту доріг і тротуарів. А також повідомив, що, за наявності додаткових коштів, список дворів, які ремонтуватимуть цьогоріч, обов’язково буде збільшуватись.

Тож якщо ремонти відбуватимуться такими темпами, то за декілька років кожен двір Білої Церкви буде привабливим, зручним і охайним.