kopiika.com.ua

Футбольний клуб захищатиме честь міста

Переглядів: 29Коментарі: 0

Особлива відповідальність для футбольної команди – взяти за своє ім’я назву міста. Адже відтоді спортсмени захищатимуть честь міста на всіх іграх, на змаганнях міжміського, регіонального та всеукраїнського рівнів. Отже, у місті Біла Церква діятиме професійний футбольний клуб, який таку відповідальність на себе взяв.


Цікава розмова про «футбольний» зв'язок поколінь відбулася 29 жовтня. У ній узяли участь організатори ФК «Біла Церква», тренери, ветерани спорту та молоді футболісти.
Відкрила спортивну зустріч у конференц-залі Торгово-промислової палати книжкова виставка на тему футболу, а також – розкладка видань ЗМІ про футбольний розвиток Київського регіону, що підготували працівники Білоцерківської бібліотечної системи.

«Створюємо свято футболу разом!»
Головний тренер новоствореного ФК «Біла Церква» Вадим Мандрієвський із трибуни розповів про розпочату діяльність, а також відзначив, що потрібно згадати кращі приклади зі спортивної діяльності (у тому числі закордонні) – й активно брати участь у створенні команди та клубу сучасного зразка. Він поділився планами на майбутнє: створити в місті футбольний клуб, а також – дієву структуру для тренування й виховання юних футболістів.

За словами директора та головного тренера, важливою є підтримка клубу на різних етапах (і моральному, і матеріальному): «У нас в Україні, на жаль, наразі зникають футбольні клуби, тому перед нами постало важливе завдання – створити якісну спортивну платформу. Я дуже вдячний тренерам, адже для команди це завжди питання №1. Тим не менш, фундамент для створення та роботи футбольного клубу складається з багатьох чинників.

Важливим є плідна співпраця влади та бізнесу. До того ж ми хочемо розвивати український футбол на білоцерківській землі, виховувати та зрощувати спортивні таланти зі всієї України. У наших найближчих планах – зробити Музей футболу».
Тож Вадим Мандрієвський висловив вдячність футболістам, тренерському складу, міській федерації футболу, білоцерківському міському голові Геннадію Дикому, депутатам Білоцерківської міської ради, управлінню молоді та спорту, бізнес-партнерам команди.

«Футбол – важливий соціальний двигун»
Розмову про інтерес до футболу активно підтримав досвідчений журналіст, коментатор, документаліст Семен Случевський – заслужений журналіст України, сценарист та режисер багатьох фільмів про спорт, зокрема про футбол. Він поділився цікавими спогадами про відомих футболістів, гравців та тренерів київського «Динамо», з якими був знайомий, співпрацював, робив інтерв’ю: Валерія Лобановського, Володимира Онищенка, Олега Базилевича та про інші яскраві постаті
спортивного світу.

Семен Случевський презентував присутнім свою книжку «Первопроходцы», у якій ідеться про зірок українського футболу. А також підготував для показу уривки з легендарних фільмів про футбол, поділився думками щодо необхідності створення законів про меценатство (що може позитивно вплинути на розвиток спорту в державі), а також про грамотний маркетинг спортивних команд України та шляхи популяризації спорту в регіоні.

На важливості розвитку українського футболу також наголосив директор «Агенції стратегічного розвитку», депутат Білоцерківської міськради Володимир Бабенко. Свої думки й підтримку висловили присутні депутати міської ради, керівники спортивних закладів міста, спортивних шкіл, шанувальники футболу.

Як відзначив директор футбольного клубу Вадим Мандрієвський, наразі для команди «Біла Церква» важливо пройти ліцензування. А ще – грати та перемагати, набирати спортивного досвіду, формувати загальний інтерес до спорту – зокрема в білоцерківців.

Варто сказати, що минулими вихідними на стадіоні ДЮСШ «Зміна» (на масиві Піщаному) відбулися ігри за участю футбольної команди «Біла Церква». Учасники ФК «Біла Церква» взяли участь у футбольній першості України серед аматорів. Спортсмени, незважаючи на холодний вітер, проявили гарячий дух та спортивний характер. А вболівальники мали можливість підтримати наших футболістів.
— Наталія Вереснева