kopiika.com.ua

«Готові підтримати та обігріти!»

Переглядів: 48Коментарі: 0
Так трапляється, що сувора, морозна зима робить більш людяними серця та дарує тепло душі. У період похолодань у  Білій Церкві активізуються пункти надання допомоги людям, які опинилися  в скрутних життєвих ситуаціях. 
По місту діють пункти обігріву – на базі лікарень, у Терцентрі соціальної допомоги (Тимирязєва, 12а), у кількох релігійних установах міста. Організовують «теплі пункти», зокрема, конфесійні церкви. Так, наприклад, біля будівлі залізничного вокзалу в певні години приїздять люди з рятівним термосом чаю чи гарячого супу. Про них уже знають, приходять, спілкуються, біля них обігрівають тіло й душу. 
Як розповідає Марія, представниця волонтерів від Християнської церкви «Отчий дім», вони традиційно чекають увечері в неділю біля будівлі Білоцерківського залізничного вокзалу: «Тих людей, які замерзли, голодні, яким необхідна душевна підтримка, ми готові підтримати та обігріти! Плануємо надавати більш активну допомогу – і не лише безхатченкам, але й тим, хто опинився в складних життєвих умовах. Ми вже не перший день – і годували, і одяг привозили. 
Багато людей знає, що нас можна знайти біля вокзалу: близько шостої-сьомої  вечора ми машиною привозимо великий термос, спілкуємося з людьми «під чайок», можемо підбадьорити в складній життєвій ситуації. Хтось і своє приносить, щось смачне печене домашнє – пиріжки чи печиво». 
У мікрорайоні Піонерська діє Білоцерківська міська організація Всеукраїнського Товариства Червоного Хреста (вул. Турчанінова, 1), яка також допомагає таким верствам населення. Цього року пункт працює у вівторок і середу з 9-ї до 11-ї години. Як пояснюють працівники організації, кому треба, можуть взяти гаряче харчування, чай, там же й погрітися. 
Також є «банк одягу», де можна взяти з наявного щось собі. Більш того, у цей же час там є патронажні сестри, тож можна отримати мінімальний пакет медичних послуг: виміряти тиск, температуру, прийняти ліки.
                                            Наталія Вереснева