kopiika.com.ua

Халепа як спосіб боротьби з політичними «тітушками»

Переглядів: 53Коментарі: 0

Буквально днями у веселому місті Одесі  невідомі жартівники винайшли доволі дієвий і законний спосіб боротьби з «політичною продажністю». Через соцмережі вони мобілізували не вельми принципову юрбу громадян взяти участь у проплаченому політичному мітингу на підтримку… не існуючого в природі кандидата. Спочатку дали оголошення у Вайбері на сайтах студентської спільноти «попрацювати обличчям на мітингу». Нібито пропонували 1000 грн за непильне стояння біля пам’ятника Дюку з плакатами та лозунгами. Проте попередили, мовляв, питатимуть правоохоронці про гроші – ви нічого не знаєте й мерзнете через політичні переконання й палку любов до умовного кандидата «Пупкіна». 

Ніхто з тих, хто погодився «тягнути за Пупкіна», не звернули уваги на відсутність вищеозначеного кандидата в офіційному переліку реальних кандидатів. 
Коли ж визначеного часу біля монумента  зібралася юрба охочих до легких грошей, виявилося, що організатори проігнорували ними ж видуманий захід і не прийшли. Лише телефоном час від часу радили підопічним покататися на фунікулері, пострибати на місці й поспівати українських пісень.  
Згодом, коли заробітчани накаталися, настрибалися та наспівалися, жартівники «із сумом» повідомили у Вайбері, що їхній кандидат несподівано провалився в каналізаційний люк і нагло помер від падіння з висоти. Звісно, що кількасот людей сильно засумувало за покійним кандидатом, особливо за коштами, які їм обіцяли за «постояти» кілька годин. 
Найперше сумував один поважний пан, який привів «на шабашку» під триста осіб. Напевно, йому довелося несолодко: триста людей лише по ляпасу – не дай Боже! Як на мене, такий жарт не просто непересічний, а просто-таки чудовий спосіб реальної боротьби з політичним заробітчанством. Після кількох годин безнадійного замерзання біля фунікулера сто разів зважиш, – чи йти наступного разу на проплачену кимось авантюру.