kopiika.com.ua

Хвича Мепарішвілі: «2018 рік – час реконструкції Білої Церкви»

Переглядів: 249Коментарі: 0
– Хвича Нодаровичу, чим порадуєте містян у новому році?
– Напрацювань дуже багато, але втілити їх у життя можна буде лише завдяки роботі, яку я й моя команда провели в минулому році. Вона пов’язана з тим, що потрібно було залучити до спільних дій виконавчі органи влади в місті, районі, області та державі. Це нам до певної міри вдалося. Саме тому у 2018 році в Білій Церкві почнуть реалізовуватися проекти, які будуть профінансовані безпосередньо з державного бюджету.
– Розкажіть детальніше про що йдеться?
– По-перше, уже сьогодні можна говорити про початок капітального ремонту стадіону «Трудові резерви». Гроші на це вже є: 20 млн грн надійшли з державного бюджету на рахунки МОН, яке є балансоутримувачем стадіону й, відповідно, розпорядником коштів.
На сьогодні працює проектна організація, готуються документи для оголошення тендера, а тому цілком можливо, що вже в березні розпочнеться реконструкція стадіону. Хочу вірити, що оновлені «Трудові резерви» вдихнуть нове життя в  розвиток спорту в місті.
По-друге, вдалося досягти певних успіхів у вирішенні проблемних екологічних питань. Так за моєї ініціативи були внесено правки в  державний бюджет – і заплановано 13,5 млн грн на очистку річки Рось в межах міста. Загалом, це величезний проект, який обійдеться державі в 550 млн грн, адже Рось – велика водна артерія, проте очисні роботи розпочнуться невдовзі саме в Київській області.
По-третє, затверджено виділення із державного бюджету 10 млн грн на будівництво об’їзної дороги. Це мегапроблемне для міста питання не вдавалося вирішити протягом останніх 10 років. На сьогодні воно узгоджується спільно з представниками Укравтодору, облавтодору, обласної державної адміністрації; готуються документи на затвердження міністру АПК. Протягом 3-3,5 місяців очікуємо на створення детального плану, а тому роботи з будівництва попередньо розпочнуться у вересні 2018 року.
Також за моєї ініціативи будуть виділені 133 млн грн на продовження реконструкції Одеської траси в межах Київської області, розпочнуться ремонт під’їзних доріг до міста, реконструкція доріг Біла Церква – Узин і Біла Церква – Київ. Уже є домовленість із керівництвом Укравтодору та міністром інфраструктури закінчити роботи до кінця 2018 року.
По-четверте, багато було зроблено для того, щоб актуалізувати роботу програми з безпеки на залізниці в межах міста й  оновлення електротранспорту.
– А ще білоцерківці багато читали про встановлення загальнобудинкових лічильників тепла.
– Так, і це також. На цю потребу тільки в  минулому році було виділено з державного бюджету 12,5 млн грн. Узагалі, я готовий всіляко сприяти тому, щоб місто Біла Церква розвивалося і квітло, щоб проводилися повномасштабні ремонтні роботи, покращувався благоустрій тощо. І в цьому я дякую за підтримку й розуміння міському голові Геннадію Дикому. Хочу підкреслити також, що вважаю 2018 рік часом реконструкції Білої Церкви задля покращення якості життя містян.
Отже, напрацювань багато, задумів і планів також, тож бажаємо депутатові сили й  наснаги для втілення їх у життя.