kopiika.com.ua

І знову про дитяче харчування

Переглядів: 222Коментарі: 0

Нещодавно по Білій Церкві прокотилася хвиля занепокоєння харчуванням у дитячих садках. Найбільше батьків хвилювали питання присутності ковбасних виробів у меню та недосконала система тендерів.

Аби вирішити всі питання та розставити крапки над «і», начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик зустрівся з представниками батьківських комітетів дитячих «Якщо з боку батьків буде вирішено, щоб такий вид продукту, як ковбасні вироби – зокрема сосиски та сардельки, – не  використовувалися в харчуванні, то ми подумаємо, як розірвати цей договір, і, звичайно, тоді буде вирішено, що такого виду продукції ми використовувати не будемо», – наголосив Юрій Петрик. Було вирішено провести опитування серед усіх батьків, яке б показало, чи будуть присутні сосиски та сардельки в харчуванні дітей. 

На зустрічі також обговорювали ситуацію, коли постачальник порушив умови договору й  привіз не охолоджене м’ясо, а заморожене. Звісно, до дитячих тарілок це м’ясо не потрапило й потрапити не могло. «Ми не хочемо економити таким чином, аби наражати на небезпеку наших з вами дітей», – прокоментував Петрик. 

У дитячих садках виникала також проблема з поставкою хлібобулочних виробів, а точніше з їх відсутністю. Але міський голова Геннадій Дикий швидко вирішив це питання: він оголосив новий тендер на постачання хліба. А поки обиратиметься переможець тендера, до навчальних закладів було завезено борошно, аби кухарі могли випікати свіжий хліб.

Юрій Петрик закликає усіх батьків до конструктивної співпраці.