kopiika.com.ua

Йому підвладні й деревина, і танго… але не власне здоров’я

Переглядів: 1094Коментарі: 0
Красивий молодий чоловік Антон Музиченко має прекрасну родину – дружину Надію та маленьку красуню-донечку Улянку, якій 1,2 рочка. Ще півроку тому здавалося, що йому взагалі все у світі підвладне. Адже своїми руками вміє виробляти вироби з деревини, майструвати все, що необхідно для приватного будинку, де вони проживають разом із батьками. 
 
Антон має цікавий світ захоплень: читає книжки з художньої та науково-популярної літератури, і… навіть танцює танго! Власне, саме цей танець і створив їхню родину, адже вони з Надією познайомилися на заняттях із соціального танго. І коли на своєму весіллі вони були вдягнені в стилі танго, а потім ще й станцювали танго як свій весільний танок, то захопленням та аплодисментам, здавалось, не буде кінця – як і їхньому безмежному щастю...
 
Але кілька місяців тому доля надіслала родині випробування – онкологічну хворобу Антона. Згідно з документами, діагноз звучить так: лімфома середостіння, інвазія лівої легені, ексудативний плеврит.
 
Тепер Антону треба пройти серію із 7 так званих «хімій», однак уже на другій гроші практично закінчилися. А лікування та реабілітація дуже дороговартісні, молода родина не може стільки оплатити й дуже просить громаду про допомогу! 
Рідні благають усіх небайдужих допомогти грошима!
 

Карта ПриватБанку: 4731219610335907 

(Надія Володимирівна Музиченко), 

телефон Надії – 093 519 81 18.

 
Кожна копійка стане корисною для одужання! Тож проявіть щирість та сердечність – подаруйте Антону надію на життя!
 
Давайте ми не будемо байдужими й допоможемо Антону, який мріє побачити, як зростає його донька!