kopiika.com.ua

«Юність» зібрала юних шахістів України

Переглядів: 47Коментарі: 0

Із 14 до 16 грудня в ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква відбулися змагання відкритого Всеукраїнського шахового турніру,   присвяченого пам’яті депутата Білоцерківської міської ради Олександра Подольського, за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області. 

У змаганнях узяли участь шахісти з Києва, а також із міст Вінниця, Черкаси, Умань, Бровари, Буча, Бориспіль, Вишневе, Сквира і, звичайно, з Білої Церкви. 

Протягом трьох днів юні спортсмени визначали найсильнішого за шаховою дошкою в турнірі «А» (2004 р.н. та молодші) та турнірі «Б» (2008 р.н. та молодші). Головний суддя змагань – Віталій Кириченко, МС України із шахів.

На урочистостях були присутніми почесні гості: депутати Білоцерківської міськради –  А. Король, І. Гейло, представники міського управління з питань молоді та спорту

 В. Коросько, С. Серьогін, президент Київської обласної федерації шахів В. Штика, виконавчий  директор Білоцерківської єврейської громади Н. Андрющенко, заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області, директор ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко.

У результаті місця розподілилися наступним чином:

У турнірі  «Б» (2008 р.н. та молодші) серед дівчат:  

I місце – Дарина Заєць (Біла Церква),

ІІ – Олександра Рудик (Київ).

У турнірі «Б» (2008 р.н. та молодші) серед юнаків:  

I місце – Назар Бортяний (Біла Церква),

ІІ – Данило Дідок (Бровари),

III – Ілля Голуб (Вінниця),

IV – Іван  Поліщук (Біла Церква),

V – Андрій Артемов (Бровари),

VI – Артур Суходольський (Біла Церква),

VII – Сергій  Однорог (Біла Церква).

У турнірі  «А» (2004 р.н. та молодші) серед дівчат: 

I місце – Ліна Севериненко (Біла Церква),

ІІ – Марія Кравченко (Бровари),

III – Поліна Лазаренко (Біла Церква).

У турнірі  «А» (2004 р.н. та молодші) серед юнаків:

I місце – Максим Герасименко (Умань),

ІІ місце  розділили Марія Манько, Михайло Подольський (м. Київ),

ІV – Олексій Штика (Біла Церква),

V – Андрій Карасевич (Черкаси),

VI – Богдан Бондар (Біла Церква),

VII – Андрій Трофімчік (Бориспіль).

У номінації «Наймолодший шахіст м. Біла Церква» було нагороджено Олександра Башевника. У  номінації «Найкраща шахістка м. Біла Церква» нагороду отримала Катерина Суходольська. 

Усі учасники змагань отримали цінні подарунки. 

Наталія Вереснева