kopiika.com.ua

Колишні гравці «Шахтаря» про перехід Ракицького в «Зеніт»

Переглядів: 76Коментарі: 0

Звісно, що думки різних людей кардинально різняться з вищезгаданого приводу. Є, наприклад, колишній динамівець Леоненко, який виправдовує Ярослава під приводом того, що йому треба годувати сім’ю. Є інші, колишні,  гравці донецького «Шахтаря», думка яких відрізняється ну просто кардинально.

 
Рустам Худжамов: «Краще вже закінчити з футболом…»
 
Колишній футболіст «Шахтаря», «Динамо» та збірної України Рустам Худжамов, який нині виступає за «Маріуполь», не прийняв би пропозиції російського клубу, бо вважає, що після цього не зміг би дивитися своїм співвітчизникам у вічі. «Можу говорити лише за себе. Я б не поїхав. Я розумію, що після такого мені треба або залишатися там, або шукати щось далі. А сюди повертатися…як людям після такого в очі дивитися?», – каже Худжамов.
При цьому на запитання, що краще – завершити кар’єру чи прийняти пропозицію «Зеніта» із зарплатою 1 мільйон євро на рік, Худжамов обрав перший варіант. «Є якісь внутрішні установки, які не дозволять комфортно себе відчувати після зароблених грошей. Я своїм чесним ім’ям та роботою зможу більше заробити», – пояснив він.
 
Артем Федецький
 
«Футболіст збірної України, який виступає за російський клуб, у першу чергу не поважає своєї  рідної землі та народу», – таку думку, коментуючи перехід Ярослава у «Зеніт», висловив його колишній партнер із національної  команди й «Шахтаря», а нині гравець львівських «Карпат» Артем Федецький. «За сьогоднішніх обставин неприпустимо переходити в чемпіонат Росії, це однозначно. Як би там не було, треба поважати свій народ, свою землю і свій край. У мене просто нема слів», – каже Артем. «Щодо виступів Ракицького за збірну України, то це, звісно, вирішувати головному тренеру. Але це велика відповідальність, бо викликатиме критику. Думаю, Андрію Миколайовичу зараз буде важко. Але факти є факти й тут нічого не зміниш. Я б так ніколи не вчинив і для мене це неприпустимо», – додав Федецький.
 
Олексій Бєлік
Нападник «Шахтаря» та збірної України 2000-х років Олексій Бєлік зізнався, що ніколи б не поїхав грати в Росію. Тема окупації рідного для футболіста Донецька Росією виникла в розмові, коли Бєлік розповів, що там у нього залишилася нерухомість. Там продовжують жити його батьки, а Олексій виїхав у Київ у травні 2014-го одним з останніх рейсів з ДАПу, який згодом було зруйновано унаслідок бойових дій українських воїнів з бойовиками «ДНР». 
Бєлік розповів про своє ставлення до Росії. «Для мене ця країна закрита. Через те, що відбувається в Донецьку, вона для мене закрита. Я туди не поїду за жодних обставин. Не поїду. У мене є своя думка. Комусь вона подобається, комусь ні, але для мене ця країна закрита назавжди», – повідомив прихильникам Олексій Бєлік.
Підготував О. Виговський