kopiika.com.ua

Колонка редактора

Переглядів: 197Коментарі: 0

А ви дійсно знаєте, чого хочете? Не впевнена. Тому що дуже часто стикаюся з тим, що людина нібито й має якісь бажання, але вони суперечать одне одному. Як-от, наприклад, ми хочемо мати гарний вигляд, але при цьому щоб їсти й пити що завгодно й  з дивану не вставати. Або ми хочемо жити в Європі, але податків європейських платити не хочемо. Ми хочемо мати безліч вигод – без жодної відповідальності. Отримувати великі гроші – не працюючи, а якісні комунальні послуги – безкоштовно. 

І ще ми чомусь переконані, що все найкраще нам повинен хтось дати й організувати, але не як-небудь, а в найбільш зручний для нас спосіб.

У нашому місті є прекрасна традиція – проведення міжнародних спортивних змагань. Міжнародних! Які репрезентують нашу Білу Церкву в усьому світі як місто спортивне й сучасне. Весь світ вважає, що здоровий спосіб життя й пропаганда спорту – найліпший шлях до здорової країни зі здоровими людьми. Весь світ, окрім… деяких білоцерківців.  Тому що їм зробили не так, як їм хотілося, не так, як їм зручно. Декілька годин змагань – яскравих і цікавих – для них стали розчаруванням. Бо ж вони змушені були, через перекриття декількох вулиць, змінити звиклий маршрут. 

Вони пирхали й сварилися так гучно, як тільки можна. «Навіщо? – знервовано запитували. – Нам тепер лишній кілометр об’їжджати!» Ще й командували: «Припинити це негайно!» 

А десь за сто кілометрів від Білої Церкви, у столичному Києві, двоє молодих людей захоплювалися моїм містом. Великою кількістю спортивних змагань і рівнем їхнього проведення. Вони знають нашу Білу Церкву не через погані дороги, як десять років тому, не через «тітушок», як п’ять років тому, а через – міжнародні спортивні змагання!!! Через «Велосотку», тріатлон і Білоцерківський марафон! І вони розповідатимуть про неї своїм друзям, яких у них безліч. І наші діти та й ми з вами – зможемо пишатися містом по-справжньому! А можливо, колись Білу Церкву називатимуть спортивною столицею України! 

А ми маємо таки визначитись, чого ми хочемо. Точно визначитись. Якщо ми хочемо, щоб перед очима нашої молоді був чудовий спортивний приклад, а Білу Церкву вважали спортивним містом міжнародного рівня, то ми маємо декілька разів на рік об’їхати перекриту трасу, а ще краще – взяти дітей чи онуків і піти на свято спорту повболівати за спортсменів та отримати неймовірні враження й натхнення на весь рік.

Леся Поліщук