kopiika.com.ua

Колонка редактора

Переглядів: 194Коментарі: 0

Це лише зима приходить зненацька, а літо – довгоочікувана  пора. Про нього мріють діти, на нього чекають дорослі. Довгі дні, теплі ночі, буяння квітів і зелені. Прекрасна пора року! Але й  вона ставить перед нами завдання. 

По-перше, ми маємо вирішити, як організовуватимемо свій відпочинок, дозвілля дітей. По-друге, саме влітку більшість із нас наважується, нарешті, розпочати ремонти. По-третє, саме в цю пору в нас виникає надзвичайна можливість для саморозвитку, оскільки різноманітні мистецькі, спортивні заходи, фестивалі й інші пізнавально-розважальні програми проходять саме влітку. 

Літо – саме той час, коли можна наважитися  зробити те, чого ніколи не робив: пірнути з аквалангом, піднятися на повітряній кулі, піти в похід. Це той час, коли можна побути більше з родиною й нарешті дізнатися, чому чоловік марить рибалкою, спробувавши посидіти з вудкою біля нього, і зрозуміти дружину, пішовши з нею на фестиваль короткометражних фільмів.

Найщасливіші влітку діти. Ніяких уроків, ніяких домашніх завдань. Лише повітря, сонце, вода. І щоб літо для них не стало просто зміною класної кімнати на дитячу, потрібно проявити неабияку вигадливість, щоб організувати дитині корисний і пізнавальний відпочинок. 

Довгі дні й теплі вечори дають нам з вами необмежені можливості для реалізації найнесподіваніших бажань. Навіть ремонти влітку можна перетворити на веселе дозвілля. Що вже казати про дійсно цікаві заходи, які ми можемо відвідати, навіть якщо працюємо  повний день. 

Не відмовляйте собі в поході на виставку чи в музей. Не відвертайтеся від пропозиції поїхати на екскурсію. Погоджуйтеся на авантюру з’їздити у вихідні на море «дикунами». І придбайте, урешті-решт, декілька рулонів шпалер із незвичним і веселим малюнком, щоб зробити одну з кімнат вашого дому яскравою й унікальною.

«Копійка» допоможе вам прожити цю благодатну пору весело, пізнавально й з користю. І головна наша порада вам – не розтринькайте літо! 

Леся Поліщук