kopiika.com.ua

Кожен чекає чудес на Різдво!

Переглядів: 140Коментарі: 0

Ошатна зала Білоцерківського будинку урочистих подій урочисто та з радістю зустрічала молодих людей, білоцерківців, які мають певні фізичні обмеження. 

Але це не заважає їм розвиватися фізично й  духовно, сприймати життя навколо – у всіх його фарбах.

Чудово, що є благодійники, спонсори, які в міру своїх можливостей підтримують спільноту таких молодих людей – дають їм можливість проживати наповнене, цікаве життя.

У період цих новорічно-різдвяних зустрічей, святкувань у залі Будинку урочистих подій відбувся чудовий концерт, знайомство, обмін думками та новинами, дружні розмови. А ще, звичайно, – танці та солодкі дарунки на честь святкування Різдва. Свій янгольський спів подарувала присутнім маленька співачка-білоцерківка Вероніка Морська. 

Директор Будинку урочистих подій Тетяна Бурківська під час привітання молоді з прийдешнім святом по-особливому душевно привітала активну молоду жінку, яка вже кілька років докладає багато зусиль для організації подібних зустрічей. Це молода  мама Альона Стужина, яка тепер у заміжжі – Леонова і вже виховує маленьку донечку Уляну. Її також підтримав та щиро вітав увесь зал.

Також пані Тетяна передала вітання від людей, що багато років займаються благодійними справами, зокрема від керівника БФ «Друзі – дітям Чорнобиля» Миколи Дашкевича, адже завдяки його особистим зусиллям подарунки прибули з Німеччини до Білої Церкви. 

Відкрито й щиро присутніх привітали заступник міського голови Катерина Литвиненко, а також громадський активіст Сашко Чорний із власним віршем, який закликає мріяти та активно жити. 

А ще прикрасив цю душевну зустріч танцювальний колектив «Бон вояж».

Слова благословення на здорове та щасливе життя в Білій Церкві висловив всім і кожному священик Микола Гопайнич. Напевно, ніхто й не здивувався, коли поряд виник творчий образ святого Миколая – вони вдвох із побажаннями здоров’я та всіляких небесних щедрот вирішили роздати солодкі подарунки молоді, яка долає всілякі  життєві негаразди та мріє, що наступний рік обов’язково буде кращим за попередній! 

Наталія Вереснева