kopiika.com.ua

Лицарський турнір у Білій Церкві

Переглядів: 318Коментарі: 0
Для більшості слова «лицарський турнір» означають чесний бій із достойним супротивником. Сьогодні вже існує такий молодий вид спорту, як середньовічний бій. Тож у Білій Церкві минулого тижня на базі Білоцерківського професійного ліцею відбувся турнір з історичного середньовічного бою. 
 
Турнір під назвою «Heavy Metal Fight» цього разу проходив між білоцерківськими клубами РТГ «Гюргів» та КСП «Panzer». Варто сказати, що це вже друге змагання за логотипом «HMF», організатором якого є «приймаюча сторона» – ГО КСП «Panzer».
 
Суддями виступили маршали турніру з клубу ІСБ  «Беренгери» (Київ – Українка), з якими вже багато років традиційно відбувалися виступи на фестивальних та спортивних зустрічах клубів. Тож у рамках заходу 10 березня змагання відбулися в наступних номінаціях: «Меч – меч», «Щит – меч», «5х5» («бугурт»). За загальними командними заліками – у номінації «Меч-меч» та «Щит-меч» перемогу одержала команда «Panzer», у номінації «5х5» – перемогла команда «Гюргів».
 
Організатори висловили щиру подяку керівництву ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» за постійну підтримку та співпрацю. По закінченні змагань лицарські команди у важких обладунках «по-спортивному» обмінялися вітаннями за чесність та відвагу, висловивши свою вдячність суддівській бригаді з клубу «Беренгери» за принциповість та безкомпромісність.