kopiika.com.ua

На пенсії життя тільки розпочинається!

Переглядів: 22Коментарі: 0

Саме таке гасло взяли собі за основу в Білоцерківському територіальному центрі соціального обслуговування населення. Уже рік він успішно функціонує в Білій Церкві за адресою вул. Шевченка, 69. 

Ми безліч разів писали на шпальтах нашої газети про всі послуги, які надає територіальний центр, і про всі можливості, які він відкриває для своїх клієнтів. Вони насправді вражаючі: домашній патронат, послуги юристів та психологів, соціальна підтримка та поміч у скрутних життєвих обставинах, соціальне таксі та бюджетні послуги перукаря й швачки.
 Про Університет третього віку годі й говорити – спорт, кулінарія, вивчення іноземних мов, співи та рукоділля. Це все так прекрасно, що було шкода деяких пенсіонерів із віддалених районів міста, яким трохи складно добиратися до центру. Утім, маємо чудову новину! 
Відкрито філію терцентру! Вона знаходиться за адресою вул. Стуса, 34. Це район ДНС. І філія анітрохи не гірша за центральну установу. Такі ж чудові приміщення, такі ж прекрасні умови й повний перелік послуг для найнезахищеніших білоцерківців!
Останній день вересня взагалі виявився для центру соціального забезпечення  Білої Церкви подвійним святом. По обіді до центрального відділення завітали добрі друзі терцентру: Микола Дашкевич, голова благодійного фонду «Друзі – дітям Чорнобиля», та Андре Новотні, голова німецької благодійної організації «Хоф Шлюттер». Їх зустріли святково й із великою вдячністю, оскільки допомога цих благодійників надзвичайно велика, особливо що стосується меблювання й оснащення приміщень. 
А після вітальних слів і невеликого концерту, організованого клієнтами установи, відбулося вручення неймовірно корисного й коштовного подарунка. Пан Новотні передав Ірині Пантеліївні Дозі, директорці закладу, ключі від чудового пасажирського автомобіля «Опель», який відтепер буде виконувати послугу соціального таксі для клієнтів терцентру.
А вже ввечері відбулося урочисте відкриття нової філії, куди, звичайно, були запрошені і пан Дашкевич, і пан Новотні, оскільки вони доклали багато зусиль і до облаштування цього приміщення. Микола Володимирович Дашкевич  не лише голова благодійного фонду, а ще є депутатом міської ради й незмінним комунікатором між німецькими благодійниками та міською владою. Німці славляться своєю педантичністю й порядком, і Микола Володимирович уже багато років працює задля того, щоби благодійники з «Хоф Шлюттер» довіряли, допомагали білоцерківцям та були задоволені співпрацею з місцевою владою.
До речі, Андре Новотні був приємно вражений швидкістю, з якою з’явилася ще одна філія. Він висловив своє захоплення міському голові Геннадію Дикому тим, як оперативно  зреагувала влада на такий соціальний запит громади. Але міський голова відразу переадресував похвалу двом жінкам – Інні Новогребельській, своєму заступнику, та Ірині Дозі, директорці терцентру, – які вклали в цю благородну справу всі можливі й неможливі ресурси. 
Уже зі своєї сторінки в соціальній мережі міський голова подякував ще й кожному платнику податків Білої Церкви, а це всі, хто офіційно працює й відраховує частку заробітку в місцевий бюджет. І це справедливо, бо саме з наших податків формується бюджет, який потім використовується для такої благородної мети, як соціальна допомога.
Отже, святкування закінчилось і розпочалася робота! Тож якщо ви вже на пенсії, але не готові скласти руки й завершувати активне життя, – вам просто необхідно стати клієнтом Білоцерківського територіального центру соціального обслуговування населення. За телефоном  (0456)30-71-83 вам нададуть усю необхідну інформацію. Звертайтеся, телефонуйте, обирайте філію, яка вам зручніша,  і ЖИВІТЬ НА ВСІ СТО! Ви цього варті.  — Леся Поліщук