kopiika.com.ua

На пульсі життєдіяльності міста

Переглядів: 37Коментарі: 0

Ми живемо в стрімку епоху. Епоху сталого розвитку, швидких змін і кардинальних перетворень. Життєдіяльність Білої Церкви, як єдиного живого організму, теж вирує.  Постійно окреслюється цікавими подіями, солідними досягненнями в зміні обличчя міста на краще й, звісно, виникаючими проблемами, які потребують негайного реагування владних структур. Зокрема,  виконавчого комітету  Білоцерківської міської ради, для того й створеного, щоби «тримати руку на пульсі» та забезпечувати жителям комфорт і безпеку. 

Низку аж із 57 нагальних питань щодо соціально-економічного розвитку міста було розглянуто 13 серпня на його черговому засіданні під головуванням секретаря міської ради В. Кошеля за участю 14 членів виконкому. 

З турботою про дітей

У ході роботи виконавчого комітету, відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», було ухвалено рішення про визначення контингенту учнів міських спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на 2019/2020 навч. рік. Попри всі побоювання громадськості через реорганізацію однієї з музичних шкіл, кількість  дітлахів, які відшліфовуватимуть свій хист в образотворчому, музичному, вокально-хоровому, хореографічному та театральному мистецтвах, а також у спеціальності «комп’ютерна графіка», не зменшиться. Тож наступного навчального року педагоги шкіл мистецтв плекатимуть таланти близько 2750 учнів.
Із коштів державної субвенції  направлено 1 460 000 грн на капітальний ремонт Білоцерківського НВО «Звитяга» (мікрорайон Гайок).
Також затверджено склад експертної комісії для визначення кандидатів на нагородження стипендією міського голови «Обдарованість» серед учнів, що досягли значних результатів у навчанні та участі в олімпіадах місцевого, обласного й всеукраїнського рівнів.
Спрямовано 12, 5 млн грн із субвенції державного бюджету на грошову компенсацію для придбання житла для 25 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Побутові проблеми

Заплановано  провести експертну оцінку стану ліфтового господарства з обстеженням кожного   підйомника в місті Біла Церква, оскільки наразі з 1052 ліфтів 881 уже відпрацювали гарантійний 25-річний термін експлуатації. Департаменту ЖКГ доручено провести роз’яснювальну роботу зі співвласниками щодо оформлення звернень, а при розгляді змін до бюджету на сесії міськради включити питання фінансування роботи спеціалізованих організацій, що здійснюватимуть технічний огляд ліфтів.
Спрямовано 500 000 грн із коштів державної субвенції на капітальний ремонт приміщення жіночої консультації на вулиці Ярослава Мудрого, 44.
Ухвалено рішення про конкурс щодо визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів, який відбудеться 18 вересня. 
Також надано уповноваження посадовим особам ПАТ «Київоблгаз» на складання протоколів про адміністративні порушення споживачів.
Установлено режим роботи низки об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення. Зокрема, магазину «Марі» на Олександрійському бульварі, 73, через зафіксовані випадки продажу алкогольних напоїв у невстановлений час, запропоновано скоротити цілодобовий графік роботи до 22.00.
А ще – погоджено графік проведення ярмарків на Торговій площі міста два рази на місяць, починаючи з 24 серпня.

Культурне життя та дозвілля

Крім того, на черговому засіданні міськвиконкому було розглянуто окремі питання культурного життя та дозвілля жителів міста. А саме:
Надано дозвіл на проведення демонстраційних польотів аеростатів (повітряних куль) над м. Біла Церква в рамках фестивалю «Олександрійська Феєрія-2019» від 23 до 26 серпня 2019 р. з 05.00 до 10.00 год та з 18.00 до 22.00 год зі стартом на території парку «Олександрія» та приземленням за межами міста Біла Церква.
Ухвалено вручити заохочувальні грошові премії архітекторам Ю. Бабичу та В. Омеляненку – учасникам І етапу конкурсу на розробку кращого ескізного проекту реконструкції площі ім. Шевченка зі встановленням пам’ятника Кобзарю. 
Також затверджено рішення оголосити ІІ тур конкурсу до 31 жовтня 2019 року зі встановленням трьох премій: 50 тис. грн, 23 тис. грн та 17 тис. грн.
Крім того, на засіданні виконкому були розглянуті питання захисту прав неповнолітніх та недієздатних осіб, заяви щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, присвоєння адреси новим будівлям, прийняття в комунальну власність світлофора на перехресті вул. Леваневського – Некрасова, затвердження складу комісій з питань визначення стану зелених насаджень і їх відновної вартості по ряду вулиць тощо.                  
  — Олена Литвинова