kopiika.com.ua

НА ЩО ВИТРАЧАЮТЬ 20 мільйонів?

Переглядів: 186Коментарі: 0

Минула середина літа, і воно невпинно наближається до свого завершення. Це означає, що незабаром школярі й дошкільнята повернуться з канікул до своїх шкіл та садочків. Звичайно, ми всі сподіваємося на те, що міські освітні заклади за літо будуть відремонтовані  належним чином, щоб наші діти мали змогу навчатися в гарних приміщеннях.

У міському бюджеті розвитку на цей рік передбачено 20 мільйонів гривень на ремонти закладів освіти.

Одна зі шкіл, у якій наразі проходять ремонти, – ЗОШ №17. Там відбувається капітальний ремонт вестибюля із входом. У першу чергу зі стін вестибюля було знято все пластикове опорядження, тому що воно є надзвичайно небезпечним у разі пожежі. Замінено систему опалення на сучаснішу й більш енергоефективну. Ремонтується вхідна група.  

Оскільки школа побудованна ще в 70-х роках минулого сторіччя – такі ремонти вже є нагальною необхідністю. Також на заміну старому спортивну майданчику облаштовується біля школи нове футбольне поле зі штучним покриттям.

У Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні ЗОШ №13 ще в 2016 році було відкрито три групи для дошкільнят – задля  зручності мешканців. Цього літа проходить облаштування внутрішнього двору для дітей. Для найменших вихованців облаштовано цілу дорогу, на яку нанесено справжню дорожну розмітку. Тепер, гуляючи, можна буде вивчати правила дорожнього руху. Також буде побудовано дві альтанки. Отже, територія розчищена від чагарників, і це стала прекрасною нагодою організовувати дозвілля дошкільнят з користю.

У ЗОШ №11 також вистачає проблем, які необхідно вирішувати: починаючи від енергозбереження й закінчуючи елементарними ремонтами приміщень. 

Цього року відділ капітального будівництва досконало зайнявся актовою залою школи. Місце, яке покликане об’єднувати школярів і викликати гарні емоції,  було в жахливому стані. Дуже холодна зала з поганим освітлення зовсім не спонукала школярів до творчих здобутків.

Наразі ремонт у розпалі. Повністю перероблена система вікон, які майже не пропускали денного світла. Капітально утеплюються стіни. Із 1 вересня зала вже буде готовою приймати у своїх відремонтованих стінах школярів.

Інклюзивно-ресурсний центр, який створено в Білій Церкві за підтримки Марини Порошенко, теж матиме відремонтоване й зручне приміщення, розташоване на базі приміщення реабілітаційного центру «Шанс». Специфіка закладу для дітей з особливими потребами повністю врахована. Широкі проходи, доступні санвузли – усе облаштовано згідно з потребами такого закладу.

Це лише частина ремонтів, які відбуваються в міських закладах освіти цього літа. Сподіваємося,  кожній школі чи садочку буде чим похвалитися батькам та вихованцям нинішньої осені.