kopiika.com.ua

Нечесні вибори

Переглядів: 103Коментарі: 0

Поліція зафіксувала 266 повідомлень про порушення виборчого процесу. Про це заявив Голова Національної поліції Сергій Князєв  28 січня, під час підсумкової колегії Міністерства внутрішніх справ. Найбільша кількість їх надійшла до поліції Києва (30), а також Закарпатської (24) та Дніпропетровської (23) областей. Чимало таких фактів зареєстровано в  Полтавській, Одеській, Запорізькій, Миколаївській і Черкаській областях.
За вказаними фактами розпочато 5 кримінальних проваджень.
«За перший місяць вже складено 67 адміністративних протоколів. Усі факти пов’язані з виготовленням або розповсюдженням друкованих матеріалів передвиборної агітації з порушенням законодавства», – розповів очільник Національної поліції.
Також Сергій Князєв зазначив, що з набранням президентськими перегонами обертів кількість звернень про факти порушення законності під час цьогорічної кампанії лише зростатиме. Голова Нац-поліції закликав забезпечити якісне документування всіх обставин учинених злочинів для завершення досудового розслідування, направлення проваджень до суду й притягнення винних осіб до відповідальності.
«Поліція у своїй діяльності є незалежною від рішень, заяв чи позицій політичних партій,  громадських об’єднань і діє винятково на підставі, у ме-жах повноважень і в спосіб, які визначені Конституцією та законами України», – наголосив Сергій Князєв.
Урядовий портал