kopiika.com.ua

Колонка редактора

Переглядів: 222Коментарі: 0

А ви помітили, як потроху спрощується наше життя в побуті? Звичайно, коли всі зміни відбуваються поступово, до них звикаєш і вже не пам’ятаєш, як-то воно було раніше.

Лише деякі з нас знають, що таке прати всю білизну руками, що таке не мати памперсів для дитини, що таке не мати мобільного телефону. Це все вже давно знайоме й звичне нам, а наші діти й онуки взагалі не уявляють собі життя без цих зручностей, ставлячись до наших спогадів про відсутність техніки й гаджетів так, ніби ми жили в кам’яному віці.

Зараз життя простіше, і не лише в побуті, а й навколо нас.

Але, як виявляється, ще досить багато білоцерківців не знає про деякі нововведення, які можуть значно спростити життя. Ось, наприклад, система «Дозор». Це програма, яку можна встановити на комп’ютер, ноутбук планшет чи смартфон, і ви завжди будете знати, коли на вашу зупинку приїде необхідна вам маршрутка, автобус чи тролейбус. Зручно ж? 

Правда, ще не всі перевізники встановили на транспорт GPS-навігатори, а це необхідна умова, щоб він з’явився в програмі, але в більшості вже є. Тож я не чекаю на маршрутку по двадцять хвилин, а виходжу з дому так, щоб устигнути прямо на потрібний транспорт. 

Або от запис до лікаря. Я так закрутилася з роботою, що зовсім забула про підписання декларації із сімейним лікарем. А нещодавно в Білій Церкві стартував сервіс онлайн-запису «Хелсі.мі». Поки що лише в Центрі надання медичних послуг №1, але його амбулаторії мені підходять територіально. Тож я записалась на прийом до обраної лікарки прямо з телефону. На зручний мені обідній час. Там же я ввела всі необхідні для декларації дані. І ось – о 12.00 я в  лікарки, без черги, а о 12.15 я маю підписану декларацію. 

Тож не забувайте слідкувати за життям міста на шпальтах нашої газети. Тут ви обов’язково знайдете багато не просто цікавої, а й корисної інформації, яку зможете використати, щоб полегшити своє, можливо, не просте, але все- таки надзвичайно важливе для ваших близьких  життя.

Леся Поліщук