kopiika.com.ua

Переглядів: 53Коментарі: 0

8 травня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, координатором якого був міський голова Геннадій Дикий. На розгляд було представлено 14 питань, крім того, ще одне додаткове – про проведення змагань із велосипедного спорту в нашому місті.

«З 10 травня Горбатий міст повністю перекриють. Оскільки закінчилися травневі свята, а разом з ними – масові виїзди людей у Київ та інші міста. За цей місяць ми повністю підготували об’їзні шляхи, провели ямковий та капітальний ремонти доріг, переглянули циклограми світлофорних об’єктів, зробили відповідну розстановку дорожніх знаків. Усе це для того, щоб принести якомога менше незручностей для водіїв після перекриття Горбатого мосту», – з такої заяви Геннадій Дикий розпочав засідання.

Питання, які були розглянуті:

- було визначено контингент учнів шкіл естетичного та мистецького виховання на 2018-2019 навчальний рік;

- внесено зміни в штатних розписах департаменту, управлінь, відділів, служб міської ради й виконавчого комітету;

- було прийнято рішення про тимчасові зміни в організації дорожнього руху на час проведення змагань з велоспорту та святкування Міжнародного дня сім’ї, яке включає в себе святкову ходу від парку «Олександрія» до Торгової площі та деякі заходи на самій Торговій площі. Було вирішено частково обмежити рух по б-ру Олександрійському з 15:00 до 18:00 в одну сторону, від перехрестя з вул. Семашка до вул. Леся Курбаса, та частково обмежити рух по Торговій площі з 12:00 до 18:00 20 травня 2018 року;

- затверджено склади комісій з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по вул. Павліченко, 14а, на території земельної ділянки вулиць Логінова, 28; Ярослава Мудрого, 54; Леваневського, 67; Сквирського шосе, 176-а;

- прийнято рішення про встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення. Зокрема бару «Delight», розважального комплексу «Каліпсо», кальян-бару «Goa»;  

- встановлено тарифи на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон».

Звісно, не обійшлося без конфліктів думок та поглядів. Виникли суперечки під час засідання серед членів виконкому щодо доцільності проведення обласних змагань з велоспорту саме в Білій Церкві. «Чому саме в нашому місті 200 000 жителів мають страждати від перекриття доріг на час змагань? Адже, окрім нашого міста, є Бровари, Ірпінь, у яких так само можна провести велозмагання. Чи є взагалі якийсь позитив для нашого міста від цих змагань?» – висловився один із членів виконавчого комітету. 

Проте міський голова запевнив, що позитив, безумовно, є. Адже подібні заходи – це популяризація здорового способу життя. А те, що до нашого міста на час змагань приїжджають заслужені чемпіони світу та Європи з цього виду спорту, теж створює імідж Білої Церкви. 

Тетяна П’ятенко