kopiika.com.ua

Сотня нагороджених – у «Веселкових барвах»

Переглядів: 285Коментарі: 0

Світ дитинства розмальований яскравими фарбами дійсно в усі кольори веселки. У цьому змогли впевнитися всі, хто завітав 1 червня до Білоцерківської міської виставкової зали в приміщенні бібліотеки №8.

Усі стіни приміщення експозиції (і підвіконня також!) завішані та заставлені роботами дітей – вихованців мистецьких закладів міста Біла Церква, ЦТДЮ «Соняшник», Будинку  творчості «Прометей». На виставці-конкурсі дитячого малюнка «Веселкові барви» було представлено 278 робіт від 261 учасника. І саме в День захисту дітей відбулося нагородження переможців – під музичний супровід викладача школи мистецтв №3 М. Яременка.

Як зауважила завідувач виставкової зали Любов Михайлюк, особливість саме цієї виставки – якась «дорослість» у роботах і, водночас, надзвичайне світло добра та позитиву майже від кожної роботи: «При такій складній ситуації в державі настільки чисті та світлі малюнки – вони такі ж, як наші діти!» Приємно, яка чудова цифра переможців – щаслива сотня. Ще найбільш приємно – допомога спонсорів. 

Пані Олена Дика, директор підприємства «Будмаркет», головний спонсор нагородження, звернулася до присутніх зі словами: «Слоган нашого магазину – «Будуймо майбутнє разом!»  І для нас велика честь підтримувати саме цей захід. Це дає можливість побачити на власні очі, яке прекрасне майбутнє очікує на нас. Передусім, я хочу подякувати педагогам. Доземний уклін вам за те, що даєте можливість дітям розкрити свій потенціал. Наші юні митці вразили тим, що вони шукають себе й не бояться ламати шаблони стереотипів, ідучи в мистецтві власним шляхом. Також хочу подякувати бібліотеці за ту допомогу, яку вона надає естетичному вихованню дітей, тому що виставка робіт у справжній галереї – це величезний стимул і підтримка віри в себе для художників-початківців».

Захід відвідали й депутати міської ради  та представники політичних партій, які теж відзначили деякі роботи подарунками.

Але головне те, що юні художники мислять надзвичайно нестандартно. Часто своїми недитячими роботами вони приводили досвідчене журі до парадоксальних відчуттів. Адже юні митці відчувають епоху – вона дивна й дійсно трохи незбагненна, що й відображується в художніх роботах дітей ХХІ  століття. 

Хто захоче впевнитися – до 15 червня зможе встигнути подивитися ці твори.

Наталія Вереснева