kopiika.com.ua

Новий транспорт для Білої Церкви

Переглядів: 387Коментарі: 0

Чергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради розпочалося рутино. Головував Геннадій Дикий.

Швидко узгодили порядок денний та приступили до голосування. Без зайвих дискусій та обговорень ухвалили наступне:

- весняний двомісячник благоустрою розпочнеться 19 березня; створять відповідний міський штаб, який координуватиме роботи з благоустрою та озеленення міста у весняний період 2018 року;

- спільний план заходів виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та  Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області щодо зниження криміногенної ситуації на території м. Біла Церква;

- затвердили «Типовий договір  на перевезення пасажирів на  автобусному маршруті загального користування в 

м. БілаЦерква».

Набагато активніше члени виконкому обговорювали проект рішення міської ради «Про погодження комунальним підприємствам Білоцерківської міської ради укладання договорів фінансового лізингу на придбання транспортних засобів». КП БМР «Тролейбусне управління» планує укласти договір на придбання у фінансовий лізинг  5 тролейбусів та 10 автобусів із правом викупу. А КП БМР «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» – 3 самоскиди  й 5 тракторів за тією ж схемою.

Основна дискусія розгорілася під час презентації  виробниками техніки, яку планується придбати. Представники ТОВ «АвтоМАЗ Україна» доповіли про технічні характеристики своїх тролейбусів, автобусів,  самоскидів та тракторів МТЗ.  Присутніх цікавило, наскільки ця техніка відповідає встановленим стандартам, її економічність (особливо це стосувалося тролейбусів). Також обговорювали реальну потребу МШЕУ у вантажних автомобілях та тракторах.

Урешті-решт,  дійшли до спільного  знаменника й остаточно погодили проект рішення, який буде винесений на чергову сесію міськради. Тож якщо депутати проголосують за нього, Тролейбусне управління (а відтак, і городяни) отримає  нові комфортні автобуси та тролейбуси з низькою підлогою, а МШЕУ більше не доведеться кланятися стороннім організаціям за оренду якогось тракторця чи вантажівки. 

Решту питань вирішили швидко та без суперечок.  Зокрема, створили комісію з обстеження об’єктів зовнішньої реклами в місті. Вона має вже до 1 червня здійснити виїзні перевірки зовнішньої реклами на предмет відповідності до чинного  законодавства та представити акт затвердженої форми. Після чого самовільно встановленої реклами в Білій Церкві має поменшати ще цього року.

Підготував Олег Мацур