kopiika.com.ua

Одруження – на добу?, або «Вітає святий Валентин!»

Переглядів: 57Коментарі: 0
Здавалося б, якось дивно – одруження на 24 години… Чому лише на добу й чи можливо так робити в Білій Церкві? Поза жартами. Прокоментуємо одразу останній пункт: одружитися на добу було можливо лише у святковий і чарівний день – День святого Валентина. 
А ще під час свята до Дня Валентина у присутньої на центральній площі молоді були всі шанси – грати та вигравати, сфотографуватися у фотозоні, вступити у розважальну гру «Лабіринт святого Валентина», позмагатися, жартувати, взяти участь у розіграшах.
Цікавий, жартівливий «пробник одруження на 24 години» вигадали працівники управління у справах молоді та спорту разом зі студентським активом Білої Церкви. На площі біля БРУМу студентський актив провів чудову, веселу акцію такого «одруження». І хоча оголошені представницею студентства Катериною Дорошенко («за дорученням управління з питань молоді та спорту» й «уповноважена святим Валентином») слова були сказані з гумором і виданий документ-сертифікат був лише частиною гри, але ці справжні слова про кохання, вірність та підтримку були щирими й розчулили всіх оточуючих. Тим паче, що, крім зовсім юних пар, цього вечора під аркою стояли й ті одружені пари, які вже мали сімейний досвід і які сприймали це дійство як романтичну пригоду. Більш того, цього вечора під білосніжну яскраву арку молодят підійшла і родина Василя та Людмили Коляд, які прожили разом 50 років! Це стало справжнім сюрпризом для присутніх. 
...
«На сьогодні в нас уже велика родина, – поділилася радістю пані Людмила. – Родина доньки, двоє онуків, правнуків – одному 5 років, а другому 2 рочки. Бажаю й вам усім мати родинне щастя! У нас усе – як 50 років тому. Готові жити, ділити горе-радість. Молоді, живіть і цінуйте цю енергію любові!».
Кохання – стимул жити й творити!
 
Кожен цього святкового вечора зміг знайти для себе щось цікаве. Музичні конкурси «Вгадай мелодію» – для тих дівчат, які поки що шукають свою музику кохання, проте за свої знання вже отримують солодкі призи.
У загадкових сутінках – вогники красивої арки, під якою реєструють закохані пари. А в натовпі – янголята Діана та Каріна, які допомагають закоханим парам пройти «тест-завдання на кохання» – тобто дізнатися одне про одного якомога більше, успішно відповісти на всі запитання та отримати призи. 
Цього дня організатори свята привітали із Днем ангела двох пані Валентин, які працюють в управлінні молоді та спорту: вони отримали солодкі подаруночки та чудові побажання «на майбутнє». 
Отже, як виявилося, цього вечора зареєструвати такий «шлюб» виявили бажання 25 закоханих пар різного віку.
Нестандартним подарунком для молодят та всіх навколо стало вогняне шоу від екстрим-шоу-групи «Вогняний тигр». На завершення серед учасників дійства був розіграний сертифікат (500 грн) на проходження квест-кімнати «Таємниці Хогвартсу». Також закохані пари отримали святкові кульки, маленькі солодкі даруночки. 
До речі, саме в День святого Валентина в закоханих була можливість проявити і свої почуття, і відповідальне ставлення одне до одного – можна було облишити всі студентські жарти й не обмежуватися одруженням лише на добу. Адже в цей день можна було прийти до реального РАГСу в Будинку урочистостей та зареєструвати свої стосунки, але вже – надовго.
Якщо вірити статистиці, цього дня в Білій Церкві було офіційно зареєстровано близько двох десятків закоханих пар. 
 
Наталія Вереснева