kopiika.com.ua

Підрахунок собак: навіщо це робиться?

Переглядів: 249Коментарі: 0

Навіщо проводити реєстрацію тварин у місті, рахувати чотирилапих безхатченків та чіпувати їх? Усі ці кроки – шлях до цивілізованого співіснування тварин і людей у міському просторі. 

Завдяки зібраній інформації згодом виводитиметься загальна статистика кількості безпритульних собак у місті та писатиметься програма щодо врегулювання  їхньої чисельності. Без цього ніяк. 

Минулого року вже проводився підрахунок безпритульних собак, і ось знову департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради проводить повторний підрахунок тварин, який відбудеться 25, 26 та 27 липня 2018 року із 7 до 9 години ранку.

Наразі вони шукають волонтерів для цікавого та корисного квесту, який проводиться з метою моніторингу ефективності діючої стратегії щодо  поводження з безпритульними тваринами в місті Біла Церква.

Порядок проведення підрахунку: за кожним зареєстрованим волонтером закріплюється один сектор, на якому він рахує тварин за допомогою спеціального додатка для смартфона Stray Animals. Для цього тварину необхідно сфотографувати та вказати необхідні параметри: стать собаки, факт стерилізації, статус.

Тож якщо вам небайдужа доля тварин або ви хочете посприяти вирішенню цієї проблеми – долучайтеся!!!

 За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 068-488-82-50.