kopiika.com.ua

«Підвищення пенсій – це постійне завдання влади…

Переглядів: 125Коментарі: 0

 … й урядова пенсійна реформа дає системне рішення, що базується на зростанні економіки, а не чергових запозиченнях, як було 10 років тому», – про це в ефірі телеканалу «Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Десятки років пенсійну систему просто знищували. Людям давали під вибори разові виплати. Причому ці виплати – це були боргові гроші. І борги залишалися державі, – сказав Володимир Гройсман. – Питання соціального захисту для мене, як соціального Прем’єра, – це питання номер один, і я покладаюся на зростання економіки, аби не вводити країну в кризи».
Глава Уряду також наголосив, що підвищення пенсій, яке відбулося з 1 липня й торкнулося пенсіонерів, що мають великий робочий стаж, але через невеликі зарплати мають невеликі пенсії, а також низки інших категорій пенсіонерів, не спричинить зростання дефіциту Пенсійного фонду й не спричинить інфляцію.
Довідково
У жовтні 2017 року Уряд України запровадив пенсійну реформу, яка не передбачає збільшення пенсійного віку, натомість передбачає автоматичне підвищення нарахувань за визначеною формулою. Із 2017 року вже відбулося підвищення пенсій фактично для всіх категорій пенсіонерів, включаючи військових пенсіонерів і військових-ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
Урядовий портал