kopiika.com.ua

Привітали білоцерківських двійняток У 2018-му – 18 пар двійнят-білоцерківців

Переглядів: 164Коментарі: 0

Чудова символічна цифра «18» – як рима року, що скоро минає. 18 малюків-двійняток принесли щасливі клопоти в цьому році родинам з Білої Церкви.

 А за кілька днів до нового року, на свято Миколая, міський голова Геннадій Дикий, заступниця мера Катерина Литвиненко та представники управління у справах молоді та спорту в залі Білоцерківського міськвиконкому привітали кілька родин, у яких нещодавно народилися двійні. Білоцерківський міський голова вручив корисні дарунки для маленьких білоцерківців – візочки для двієнь. А ще мер і  представники управління у справах молоді та спорту вручили щасливим родинам подяки міськради, квіти, солодощі.

Геннадій Анатолійович навіть щиро поділився власним досвідом виховання двійні, згадавши, як це було непросто: «Це подія дуже приємна! Але виховувати двійнят непросто. І радості, і клопотів – удвічі більше… Сподіваюся, що малюки зростатимуть – і стануть згодом уже для вас, батьків, справжньою опорою… А зараз ці візочки стануть у нагоді, адже я сам знаю, що такий транспорт дуже потрібний – і літній варіант, і зимовий!».

Тож у цей день приємні та корисні подарунки, подяки міськради, які вже стали за багато років традиційними, вручили шести білоцерківським родинам: Наталії Носовій та Олексію Любчичу (дітки – Анатолій і Олександр); Сергію та Вікторії Зеленчукам (малюки – Артем і Яна); Олександрові та Юлії Маринчукам (двійнята – Єва й Злата); Олегові Нестеренку та Світлані  Коновалюк (дівчатка – Софія й Маргарита); Максимові та Антоніні Іващенкам  (двійко хлопчиків – Тимофій і Арсеній);  Денисові та Олександрі Желєзновим (малята – Єгор і Єва).

Молода мама, Тоня Іващенко, розповіла, що тепер у їхній молодій родині – троє діток, адже в неї вже зростає 6-річна донечка Рита, яка буквально два місяці тому дочекалася братиків-двійнят. Цікаво, що ця родина знає, що таке багатодітна сім’я, не за чутками: їхня бабуся, Любов Климівна, за своє трудове життя народила та виховала аж шістьох дітей, а тепер – підтримує молоду родину, виховуватиме й онуків!

Спеціалісти міського управління молоді та спорту зазначають, що за роки існування цільової програми, яка функціонує з 2010 року, у Білій Церкві з’явилося 190 пар двійнят: скажімо, у 2010 р. – 25 пар; 2011 р. – 27 пар; 2012 р. – 27 пар; 2013 р. – 16 пар; 2014 р. – 15 пар; 2015 р. – 17 пар; 2016 р. – 2 2 пари; 2017 р.

 – 23 пари; і за поточний рік – 18 пар. І, відповідно до цієї міської «Програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки», усі родини отримали належну матеріальну підтримку. 

Цікаво, що, згідно із загальною статистикою, у Білій Церкві більш-менш витримується природна  демографічна тенденція народження двієнь: як зауважують фахівці, це приблизно 20 двійнят на 200 тисяч населення за рік.

Наталія Вереснева