kopiika.com.ua

Професія – турбота про людей

Переглядів: 19Коментарі: 0

У Територіальному центрі професійне свято соціального працівника відзначають більше семи десятків працівників установи.
Життя складається з моментів професійних удач, хвилин важкої праці, секунд радості, років різноманітної діяльності. Турбота про людей є основою професійної діяльності працівників соціальної сфери. Соціальна робота – неголосна й скромна, але вона сповнена високого гуманізму, милосердя та душевного тепла.
На початку листопада в Білій Церкві, у глядацькому залі театру ім. П. Саксаганського, відбулися святкування з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Традиційно свято відзначається в Україні в першу неділю листопада (згідно з Указом Президента від 13 квітня 1999 року).

«Нехай ваша доброта
повернеться до вас сторицею!»

Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий висловив слова щирої подяки професіоналам у цій сфері: «На цій роботі працюють люди з великим серцем! Вони готові щоденно допомагати тим, хто потребує турботи найбільше – ідеться про вразливі прошарки населення, про маленьких дітей, про пенсіонерів. Саме завдяки соціальним працівникам всі ці люди мають можливість жити повноцінним життям. Я щиро бажаю вам успіхів та здоров’я і щоб ваша доброта сторицею повернулася також і до вас!»


Мер нагадав присутнім, що в Білій Церкві велика увага приділяється малозахищеним верствам населення, адже на сьогодні відкрито вже два Територіальних центри надання соціальних послуг, а також працює кілька важливих дієвих програм – для допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями. У ході урочистостей голова вручив ряду працівників соціальної сфери грошові винагороди та Почесні грамоти Білоцерківської міської ради.


Серед нагороджених, звичайно, були й представники Білоцерківської установи БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг». Грамоту та грошову винагороду від міського голови отримала завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Тетяна Гриб (працює в центрі 6 років), а також – завідувач господарства Любов Металенко (віддала діяльності в центрі 13 років) та соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Галина Нідзельська – вона працює в центрі вже 18 років.


Щирі слова подяки за роботу висловила своїм колегам директор комунального закладу «Територіальний центр надання послуг» Ірина Дога, яка в актовій залі центру привітала всіх із Днем працівника соціальної сфери та вручила подяки за плідну роботу.


«Золота душа – молода душа!»
Гарною й творчою справою стало відзначення Дня соціального працівника на території обох філіалів Територіального центру (у тому числі в новенькому сучасному приміщенні, що знаходиться за адресою вул. В. Стуса, 34).


На теплі зустрічі до працівників та клієнтів центру з нагоди Дня соціального працівника прийшли шановні гості міста – заступник білоцерківського міського голови Інна Новогребельська, благодійник із Німеччини Вальтер Бек, депутат Білоцерківської міської ради, голова фонду «Друзі – дітям Чорнобиля» Микола Дашкевич. Гості щиро дякували за їхню справжню жагу до життя, прагнення творити, вміння працювати та відпочивати. Добрі друзі установи, зокрема німецькі партнери, запевнили, що й надалі будуть опікуватися людьми поважного віку. Директор Територіального центру Ірина Дога, у свою чергу, подякувала міській владі, в особі Інни Новогребельської, а також – німецькому благодійнику Вальтеру Беку та керівнику благодійного фонду Миколі Дашкевичу за плідну співпрацю.


А щодо творчих привітань, то з нагоди професійного свята відбулося кілька концертних програм з нагоди Дня соціального працівника. Для створення затишку та домашнього комфорту вдячні клієнти спекли смачний домашній пиріг.


Творчими здобутками з працівниками й клієнтами центру поділилися творчі колективи «Криниця життя», «Горлиця», аматорський хор Терцентру «Берегиня» та інші. Пам’ять загиблих воїнів, захисників України вшанували піснею «Балада про клен» та хвилиною мовчання.


Люди йдуть туди, де їм тепло й затишно – і зала Територіального центру є саме такою.
Прекрасно, що завдяки співпраці творчих сил відбулися чудові концерти в актових залах основного приміщення Територіального центру (вул. Шевченка, 69) та його філіалу (вул. Василя Стуса, 34).
Спільна діяльність об’єднує людей «золотого віку», які прагнуть активно жити, бути необхідними, брати участь у житті міста. Це люди з багатим життєвим досвідом; вони настільки творчі та енергійні, що частенько дають фору молодим. А працівники соціальної сфери завжди раді простягнути їм руку для допомоги, підтримки та дружнього спілкування.

— Наталія Вереснева