kopiika.com.ua

«Пропоную – життя без обмежень!»

Переглядів: 100Коментарі: 0

Продовжуючи своїми світлими справами тепле, сонячне літо, небайдужі білоцерківці організували благородну справу – міжнародний проект на підтримку онкохворих та їхніх родин. Як кажуть організатори цього нового міжнародного проекту, щоб радісно жити, необхідні дві прості умови – жити та радіти. 

Особливістю цього проекту є те, що серед його ініціаторів та керівників – 35-річний Антон Музиченко, який кілька місяців мужньо бореться з онкохворобою – і при цьому радіє кожній миті життя. Він голосно закликає всіх навколо: жити наповну, щиро любити й казати про це своїм рідним та близьким!
Тож міжнародний проект «Радість жити» створений з метою надання моральної та духовної підтримки онкохворих. У рамках проекту 24 серпня відбувся благодійний концерт та лотерея в міському парку відпочинку імені Тараса Шевченка. Знаковим було те, що святкове дійство (адже Життя – це справжнє свято!) відбувалося з нагоди Дня Незалежності України. Тому й співорганізатор проекту Алеся Карпенко, тренер-фахівець з позитивних змін, щиро посміхаючись, сказала, що відбуватиметься «свято незалежності організму Антона – від його хвороби». 
«Проект створений для того, щоб надати моральну підтримку онкохворим людям, їхнім родинам. Підтримуємо збір коштів на подолання підступної хвороби, а також – реабілітацію після лікування. Мислимо масштабно, тому хочемо допомогати не лише Антону, але й іншим онкохворим», – розповідає пані Алеся, яка висловила вдячність багатьом «зірочкам», що відгукнулися та виступили зі своїми номерами цього дня на сцені парку імені Т. Шевченка.
«Я підтримую проект «Радість жити»! – проголосила під час своїх виступів маленька білоцерківська голосиста зірочка Вероніка Морська. Крім того, радість вокалу та хореографії цього дня подарували творчі колективи Білої Церкви. На сцені виступили юні зірки «шоу-бізу», які прославляють місто на всю Україну: Катя Манузіна, Ліза та Катя Баліцькі, Марина Заболотна. Талановита співачка Євгенія-Амадейя Едельвайс продемонструвала на сцені парку кращі зразки сучасного класичного вокалу.
Крім того, у парку діяли hand made-ярмарок, продаж домашніх смаколиків, благодійна лотерея (виграш – квитки до театру, майстер-класи з йоги, східного танцю, «квест-кімнати», тренінги із саморозвитку тощо). Тут же в парку можна було відвідати «точку віртуальної реальності» та пограти в он-лайн ігри. Щохвилини відбувалися різноманітні активності, серед яких – аргентинське танго та народний танець чакарера (Студія танцю «El Navigator»), майстер-клас бачати, кізомби, руеди; виступали студії танцю «MagicDance», «Make a step» та інші.
Під час спілкування Антон Музиченко голосно підкреслював, що хвороба дала можливість зрозуміти справжні життєві цінності – любов та повагу батьків, почуття до дружини Надії та маленької донечки: «На цей момент у нас є лише той час, який ми живемо зараз! Варто радіти життю, відкрито дивитися навколо – устигнути обійняти всіх дорогих тобі людей. За півроку в мене був час поміркувати. Напевно, так задумано Всевишнім, що через відчуття втрати ми починаємо цінувати. Відчуваємо цінність повітря, коли його замало. Цінність води, коли мучить спрага. Нам бракує тієї людини, яка раптом зникає. Цінуємо життя, коли воно закінчується…»
Із розвитком хвороби Антон почав по-особливому звертати увагу на життя навколо. «Я почав прокидатися рано, щоб побачити схід сонця, – зізнається він. – Почав насолоджуватися життям. І це стосується кожного. Адже ніхто не знає, скільки йому відпущено. Якщо ви зараз бачите мене й оточуючих навколо – вітаю, ви – живий, вам неймовірно пощастило!»
Варто сказати, що Антон має свою справу – це робота з деревом, створення дерев’яних предметів побуту (від табуретів – до шкатулок!). Турбується про свою родину. Завдяки щирому захопленню аргентинським танго, він знайшов не лише партнерку по танго, але – й кохану людину. 
…Коли 9 місяців тому Антону поставили страшний діагноз (дифузна В-крупноклітинна лімфома), він просто не міг в це повірити. Як таке могло статися з ним?! Він відчував себе у «кутку», з якого немає виходу. Саме тому виникла ідея створити проект, щоб допомогти людям, які опинилися у важкій ситуації, надихнути їх не покладати рук, боротися в будь-якому разі – та з оптимізмом йти до одужання. 
Сьогодні Антон Музиченко проходить лікування в Київському обласному онкодиспансері. Уже пройдено 8 курсів хіміотерапії - спостерігається позитивна динаміка, але потрібно продовжувати лікування.
За словами іншої «хедлайнерки» проекту Надії Карпенко: «Антон – він як український Нік Вуйчич: пропонує життя без обмежень!»
Як неодноразово підкреслювала ведуча святкового концерту пані Вікторія Кармазин, Біла Церква – місто краси й добра, яке готове відгукуватися та підтримувати в складну хвилину. Хочемо наголосити всім, кому не байдужа історія Антона: можна підтримати його реабілітацію (реквізити: карта ПриватБанку – 5167 9855 6028 3103, Музиченко Антон Іванович).
Крім того, проект «Радість Жити» продовжує діяльність. Усі, хто бореться з важкою хворобою, можуть зайти на сторінку проекту у Facebook   @radostjut та написати свою історію: як ви боретесь із захворюванням.
 …Якщо придивитися, наше життя створене з радостей. Прокидаємося – бачимо сонце, дихаємо, відчуваємо запах квітів... Близькі, друзі, діти є найбільшим щастям. Ми плачемо, сміємося, кохаємо, відчуваємо біль… І якщо Ви це відчуваєте, Ви живете - і це вже велика радість. Біла Церкво, радіємо разом!                                    — Наталія Вереснева