kopiika.com.ua

Розпочато масштабну модернізацію вуличного освітлення в Білій Церкві

Переглядів: 163Коментарі: 0

Застарілі ліхтарі демонтуються, а натомість та встановлюються сучасні ЛЕД-світильники. Вони дають набагато яскравіше світло при мінімальних витратах електроенергії.

Перелік вулиць,  на яких проводиться модернізація в першу чергу, обрано не випадково. За результатами проведеного енергоаудиту, саме там споживалось найбільше електроенергії, оскільки, зазвичай, використовувались лампи розжарювання. Модернізація охопить близько 80 вулиць Білої Церкви. Вже замінено 430 світильників, і місто має не лише значну економію, а й яскравіше освітлені вулиці.

 Роботи проводяться як на основних дорогах, так і в приватному секторі. Так, наприклад, на вулиці Гризодубової від мосту до Томилівської освітлення замінено вже повністю. Частково замінено освітлення і на самій вулиці Томилівській. Різницю вже помітили мешканці мікрорайону, вони відмічають, що з новими ліхтарями стало світліше і безпечніше.

Реалізація проекту здійснюється із залученням кредитних коштів від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Оцінка та визначення підрядної організації проходили прозоро та затверджені чотирма інстанціями як в Україні, так і за кордоном.

Нове освітлення, а це близько 2 300 світильників, підвищить комфорт і безпеку жителів міста й скоротить кількість ДТП на дорогах. Завершити проект заплановано до кінця цього року.