kopiika.com.ua

Шана професії дорожників і автомобілістів

Переглядів: 49Коментарі: 0

Щорічно в останню неділю жовтня працівники автомобільного транспорту й дорожнього господарства України відзначають своє професійне свято. Воно було встановлено згідно з Указом Президента 1993 року на знак вшанування їхньої праці – такої важливої й необхідної для якісного функціонування всіх галузей економіки, своєчасного забезпечення потреб громадян, виробництва й соціальної сфери.

Дійсно, без відданості цих людей своїй професії, без їхнього почуття відповідальності за свою справу – повсякденне життя нашого міста та його жителів не можливо навіть уявити. Нагадаємо, що наразі в Білій Церкві функціонує 19 автобусних маршрутів, працює 220 одиниць рухомого складу (автобусів та мікроавтобусів). Послуги з перевезення пасажирів у м. Біла Церква надають:
- КП «Тролейбусне управління» (начальник – В. Вахній);
- ПАТ «Білоцерківський автобусний парк» (директор –
А. Старинко);
- ТОВ «Епітранс» (директор – В. Денисенко);
- МПП «Диліжанс» (директор – В. Гамов);
- ПП «К-А-Н» (директор – Є. Св’ятюк);
- ТОВ «ТРАНССІТІ» (директор – С. Шутенко).

Автобусні маршрути загального користування № №4, 7, 14, 17, 17А, 21, 22 обслуговують сучасні транспортні засоби марки «Богдан» і «Атаман». Перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями здійснюється пристосованим для таких перевезень транспортом у загальній кількості – 19 одиниць, а сааме: на автобусних маршрутах №№ 3, 4, 7, 11, 14, 19, 21, 22.

Тож напередодні святкування Дня автомобіліста і дорожника, 25 жовтня, до великої зали міської ради було запрошено кращих представників служб міських перевізників. За дорученням міського голови Геннадія Дикого працівників автотранспортної сфери привітав його радник Микола Антонюк. Свою віншувальну промову М. Антонюк наповнив словами щирої вдячності водіям та керівникам автопідприємств за їхню щоденну напружену й нелегку працю та побажаннями успішних рейсів, вдячних пасажирів, найменше прикрощів на дорогах, родинного щастя й достатку, а також подальшого економічного розвитку їхніх підприємств.

А в планах на майбутнє в перевізників зазначається:
- оснащення пасажирського транспорту міста сучасними інформаційними й автоматизованими системами управління, контролю та диспетчеризації;
- збільшення транспорту середньої та великої пасажиромісткості;
- підвищення якості транспортних послуг та рівня безпеки на пасажирському транспорті;
- забезпечення доступності громадян з обмеженими фізичними можливостями до транспорту та транспортної інфраструктури.
Також у місті особлива увага приділяється виконанню перевізниками інвестиційних зобов’язань – заміні рухомого складу на автобуси, випуск яких не перевищує 7 років та оснащені двигунами, що відповідають нормам
екологічної безпеки не нижче «ЄВРО-5» .
Завершилися урочистості врученням грамот виконавчого комітету міської ради 42 кращим представникам міських підприємств-перевізників. Церемонію нагородження провели радник міського голови Микола Антонюк та заступник міського голови Анатолій Кравець.